Prachtige 4-armige /5 pits sterling zilveren tafelkandelaar, Barokstijl. H.ca.50 cm., ca.1194 gr. Cond.:U
2 Mooie grote antieke barok zilveren kerkkandelaars, 3 pits. Gestempeld met 12 (750/000) "Lot"/Duits. H. 50 cm.,voet 12x12 cm., ca. 2270 gr., Cond.: U
3-Delig zilveren servies op dienblad, fraai bewerkt met bloemmotieven. Totaal gewicht ca. 2285 gr., Cond.:U
Groot 19e eeuw,ovaal zilveren 800/000 dienblad in barokstijl. 54x29 cm. ca. 1075 gr. Cond.:U
Bijzonder fraaie zwaar bewerkte zilveren 925/000 kerkkelk met deksel, van binnen vuurverguld. H.35cm. voet ø12 cm., ca.467 gr., Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren koffiekan met blanco monogramschild, op florale vierpoot. Eind 19e eeuw, 2e gehalte grootkeur zilver met daarin uitvoerstempel. ø ca.14 cm., H.ca.27 cm., ca.885 gr. Cond.:G
Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 ca. 533gr.31x18cm. Cond.: U
6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...
23 Delen antiek zilveren couverts, waaronder Adrianus de Vaal,Schoonhoven vanaf 181, zeer bijzonder voor de verzamelaar. ca. 1012 gr. Cond.:G
Bijzonder stuk 925/000 zilveren kerkkistje met opengewerkte florale en religieuze motieven. Frankrijk 19e eeuw. 15x11x13 cm., ca. 560 gr. Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren broodmand, gemaakt door Wewer te Schoonhoven begin 1900. De mand heeft een geschulpte rand en is fijn gezaagd. Jaarletter S: 1928 835/000 ca. 388gr. 29x21x8cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje, voorzien van parelranden. Jaarletter S: 1877, MT: VKB 835/000 ca. 422gr. Cond.: U
3-Delig Hollands zilveren theeservies van zilverfabriek Voorschoten, jaarletter S: 1928, 2e gehalte, Grootkeur, gewicht 806 gr. inclusief houten handgrepen. Cond.:G
Fraai tafelstuk. Rijkelijk bewerkte zilveren strooier uit de 19e eeuw.Duitsland H21 cm. ca. 246 gr., Cond.:U
3-Delig Engels sterling zilveren theeservies met kabelrand op bolpootjes. Theepot met houten greep en knop. 925/000 ca. 713gr. Cond.: U
Paar zilveren 925/000 tafelkandelaars op schotelvormige voet. Totaal ruim 600 gr. Cond.:U
Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....
Mooi 3-delig zilveren theeservies met parelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U
Zeer fraai ovaal zilveren dienblad, ajour gezaagd met parelrand. ca. 1900. Grootkeur 835/000. MT: van Kempen Voorschoten.ca. 248 gr. 28x17 cm. Cond.:U
Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U
Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Schelpvormige schildpad snuifdoos, in Hollands zilveren montuur. Deksel behoeft enige reparatie. 7x6x3cm., Cond.:G
Antiek Hollands zilveren knottenkistje met dekselgreep, 2e gehalte, Jaarletter: E., 1889, 8x5x5 cm., ca. 101 gr., Cond.:U