Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. schaal met montuur 23
Zilv. schaal met montuur
Startprijs 320 EUR
Hollands zilv. viscouvert 283
Hollands zilv. viscouvert
Startprijs 300 EUR
Zilveren kandelaar 113
Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Hollands zilveren theepot 88
Hollands zilveren theepot

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Hollands zilv. visschep 69
Hollands zilv. visschep

Resultaat:

300 EUR

Zilv. brandewijnkom 238
Zilv. brandewijnkom
Startprijs 290 EUR
Schuitvorm, zilv. hengsel 247
Schuitvorm, zilv. hengsel
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Hollands zilv. tafelbel 122
Hollands zilv. tafelbel

Resultaat:

275 EUR

Zilv. dienblaadje, 19e eeuw 47
Zilv. dienblaadje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
Rammelaar 249
Rammelaar
Startprijs 260 EUR
Zilveren snuifdoos 239
Zilveren snuifdoos
Startprijs 260 EUR
Zilv. bureauset 288
Zilv. bureauset
Startprijs 250 EUR
Zilveren chatelaine 1883 252
Zilveren chatelaine 1883
Startprijs 250 EUR
4 Timpaan strooiers 194
4 Timpaan strooiers
Startprijs 250 EUR
Zilveren tabaksdoos 1875 40
Zilveren tabaksdoos 1875
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2 Delen kristal met zilver 16
2 Delen kristal met zilver

Resultaat:

300 EUR

Engels zilv. spiegel 278
Engels zilv. spiegel
Startprijs 245 EUR
Verkocht
Grote kandelaar 87
Grote kandelaar

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote kandelaar 74
Grote kandelaar

Resultaat:

275 EUR

Pot, zilv. montuur 250
Pot, zilv. montuur
Startprijs 225 EUR
Ovaal schaaltje, zilv. montuur 243
Ovaal schaaltje, zilv. montuur
Startprijs 225 EUR
Zilveren tabaksdoos 217
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR
Zilveren roomstel 314
Zilveren roomstel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren moccakan 118
Zilveren moccakan

Resultaat:

320 EUR