Antieke Hollandse zilveren koffiekan met blanco monogramschild, op florale vierpoot. Eind 19e eeuw, 2e gehalte grootkeur zilver met daarin uitvoerstempel. ø ca.14 cm., H.ca.27 cm., ca.885 gr. Cond.:G
6 Hollands zilveren 835/000 provincielepeltjes, ca. 88gr., Cond.: U
Hollands zilveren835/000 theezeef, Jaarletter:I:1918, L.14 cm., ca.24 gr., Cond.:U
Twee schepjes met dichte bak en 1 zuurschepje met zilveren heft begin 1900 800/000 Cond.: R
4 Sterling zilveren Timpaan strooiers waarvan een trembleer-gestoken, H.ca.7 cm., ca.142 gr.,Cond.:U
Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G
Antieke Amsterdams zilveren vork, Jaarletter:F:1840, ca. 58 gr., Cond.:G
Fraaie klokvormige kristallen kaasstolp op kristallen onderschotel met schulprand,Stolp voorzien van zilveren knop met parelrand. stolp ø17 cm., schotel ø26 cm., Kleine beschadigingen aan schotelrand....
Antieke Hollands zilveren vesta met springveersluiting. Rondom met de hand gegraveerd. Hollands zilverkeur:
zwaardje, eind 18e eeuw. ca.18 gr., Cond.:G
Zilveren miniatuurkandelaartje, Hollands, H.5 cm., ca.9 gr., Cond.:U
Blauw glazen flessenbak in opengewerkt zilveren 925/000 montuur op 3 pootjes. ø 12 cm.,H.4 cm., Gewicht zilver 72 gr., Cond.:U
Blauwglazen bonbonsschaal in zilveren montuur op zes pootjes met guirlandes motief. ø15, H.4.5 cm., Cond.:U
Fries draadglazen theebus met fraaie zilveren hals en dop. Kleine ris in het glas
Hollands zilveren 835/000 theeduimpje, Jaarletter: N:1822, ca.8 gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Jaarletter:q:1875, MT.: Carolus Hendericus Cammans, Leeuwarden/Groningen.5x3x3 cm., ca. 20 gr., Cond.:G
Blauw glazen lepelvaasje in Arnhems zilveren 835/000 bewerkt montuur. H.7 cm.,ø6 cm., gewicht zilver ca.55 gr., Cond.:U
Fraaie antieke vuurvergulde zilveren dienlepel met houten steel, ovale bak barokstijl, gehalte 13 Lot ( Duits) 812/000, L.41 cm., Cond.:U
Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen kaasstolp met onderschotel en zilveren dop. In zeer goede staat 19xø23cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren 835/000 suikerstrooilepel Jaarletter: V: 1905, MT:Adrianus van Geelen, Schoonhoven
Antiek kristallen geslepen parfumflesje met zilveren dop en hals. Met glazen stopje H.: 8cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje in de vorm van een bloemenmand. jaarletter:B:1886, H.4.5 ø ovaal 4 cm., ca. 27 gr. Cond.:G
4 Sterling zilveren kandelaartjes, waarvan 2 restauratie en 1 reparatie behoeven. H.ca.6 cm.
1e Gehalte zilveren brandewijnkom gesieseleerd met bloemmotieven. 26x11x8.5 cm., ca.296 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U
Kristallen coupe op zilveren voet, MT: van den Bersselaar Udenhout Cond.: U
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 roomkan, MT.: VK: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca. 1900, H.7 cm.,ø9 cm., ca.149 gr. Cond.:U
Hollands zilveren ovaal montuur,waarin blauw glazen bak, Amsterdams zilver 2e gehalte. Jaarletter:T:1929.
Chip van glasrand. 19x13x8 cm., Gewicht zilver ca.91 gr.. Cond.:G
Antiek Hollands zilveren naaldenkoker handgegraveerd, 19e eeuw, L.10 cm.,ca. 14gr. Cond.:R
Kavel zilver 800/000 bestaande uit: slalepel, 2 suikerscheppen, Jugendstil gebaksvork en een sardienvorkje, Cond.:G
Zilveren miniatuur riksja, Indonesisch filigrain ca. 44gr. Cond.: G
Mooi zilveren 800/000 schuitvormige hengselmand met blauwglazen inzet. Mand is opengewerkt en voorzien van lauwertakken, medaillons en guirlandes.16x10x17 cm. incl.hengsel. ca.116 gr. Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 natfruitschep, jaarletter E:1864, MT.:Jan van der Velden Amsterdam, L.17.5 cm., ca.26gr., Cond.:U
Antieke zilvern 835/000 rammelaar met 3 belletjes,fluitje en ivoren heft. L. ca.15 cm.
Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U
Engels opengewerkte mooie bonbonniere 925/000 ca. 37gr. ø12cm. H.: 2,5cm. Cond.: U
Mooi 3-delig zilveren theeservies met parelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U
Kristallen geëtste sigarenbeker met luciferhouder op zilveren voet. Geplaatst op zilveren voet voorzien van 3 ivoren voetjes. 835/000 Hollands Cond.: G
Kristallen ruitgeslepen suikercoupe op zilveren voet met zilveren suikerlepel 9xø11cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren gesp, rijkelijk bewerkt. ca.26 gr. 1x6 cm., Cond.U
Twee antieke Hollands zilveren roomlepels waarvan 1 jaarletter I: 1843, gewicht samen ca. 26gr. Cond.: R
Hollands zilveren geboortelepel ca. 1907 835/000 ca. 74gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antiek zilveren breischede vermaakt tot broche. Franse lelie en zonnebloembewerking ca. 6gr. Cond.: R
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en hals H.: 7,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U
Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U
Zilveren lepel met handgegraveerde bak en steel, Jaarletter: X:1857, 835/000, L.20 cm., ca. 34 gr.,Cond.:U
Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G
Antiek Hollands zilveren knottenkistje met dekselgreep, 2e gehalte, Jaarletter: E., 1889, 8x5x5 cm., ca. 101 gr., Cond.:U
6 Hollands zilveren 835/000 jugendstil theelepeltjes, Jaarletter: N, MT:AG:AG Gretsen Den Haag
4-Delig plated koffieset Sheffield 20e eeuw in goede staat ø28cm. Cond.: G
Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U
6-Persoons plated visbestek 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Mooi Hollands zilveren 835/000 schuitvormig bonbon mandje opengezaagd met parelrand, MT.:A.Presburg & Zn.,Haarlem, Jaarletter: I:1968,14x9.5x5 cm., ca.67 gr., Cond.:U
3-Delig Hollands zilveren theeservies van zilverfabriek Voorschoten, jaarletter S: 1928, 2e gehalte, Grootkeur, gewicht 806 gr. inclusief houten handgrepen. Cond.:G
Engels zilveren 925/000 theepot met ebbenhouten handvat ,op parelrand voet H.14 cm.,ø13 cm., ca.400gr., Cond.:R
Prachtige plated 19e eeuwse 5-delig (schaaldieren) visbestek in originele cassette, mooi bewerkt 3x32x20cm. Cond.: G
Hollands zilveren tasbeugeltje met 2 eikeltjes als sluiting, B.7 cm., ca.26 gr., Cond.:U
Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 ca. 533gr.31x18cm. Cond.: U
3-Delig Engels sterling zilveren theeservies met kabelrand op bolpootjes. Theepot met houten greep en knop. 925/000 ca. 713gr. Cond.: U
Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U
Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U
Antiek zilveren loddereindoosje, Hollands met Franse lelieversiering. Jaarletter H: 1917, MT: R 835/000 ca. 24gr. 5x3x3cm. Cond.: U
Vier Hollands zilveren miniatuur ovale presenteerschaaltjes, grote keur. 925/000 ca. 61gr. 6x5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren strooilepel, groot keur. MT: Krooymans Oss ca. 1850 835/000 ca. 29gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, ca. 254gr. MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje, voorzien van parelranden. Jaarletter S: 1877, MT: VKB 835/000 ca. 422gr. Cond.: U
Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren broodmand, gemaakt door Wewer te Schoonhoven begin 1900. De mand heeft een geschulpte rand en is fijn gezaagd. Jaarletter S: 1928 835/000 ca. 388gr. 29x21x8cm. Cond.: U
3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G
Vier Art Deco ijscoupes met lepels en glazen binnenbakjes in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G
Zilveren theezeefje,Hollands, met lekbakje(voorzien van diverse afbeeldingen o.a; visser en 2 schapen), jaarletter R 1927, 835/000 ca. 95 gr., H.: 6cm. Cond.:U
Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 3xø28cm. Cond.: G
Schelpvormige schildpad snuifdoos, in Hollands zilveren montuur. Deksel behoeft enige reparatie. 7x6x3cm., Cond.:G
Sterling zilver overlay glazen schenkkan met bloemmotief 20e eeuw 15x16xø11cm. Cond.: G
2 Sterling zilver overlay kaarskandelaars met bloemmotief 20e eeuw 10xø11cm. Cond.: G
Agaten pillendoosje gevat in zilveren 800/000 montuur. 3.5x2.5 cm. Cond.U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Mooie antieke kristallen theebus met Hollands zilveren bodem, hals en dop,. MT.:J.v. Kampen, Leiden, 1875-1886, ø8 cm., H.14 cm., Cond.:U
Kristallen bokaalvaas op vierkante voet met sterling zilveren kraag. H.21 cm., ø12 cm.. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren sigarenetui, grootkeur 2e gehalte zilver. Minerva kopjeM, Schoonhoven. 13x7.5x3 cm., ca.103 gr. Cond.:G
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.58 gr. Cond:U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U
3 Zilveren parfumflacons, India, bewerkt met koraal, ca. 142 gr., Cond.:U
2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U
Antieke Duitse bijbel Paderborn 1862 in fraaie lederen band met zilveren beslag Cond.: G
Zilveren opengewerkte natfruitschep, jaarletter C: 1887 835/000 ca. 66gr. L.: 18,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren asbak, jaarletter X: 1957. 835/000 ca.87gr. 12x13cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren schaaltjes; 1x rond ø11cm, 1x vierkant 9x9cm. Tevens 1x silverplated schaaltje. Totaalgewicht zilver ca. 79gr. Cond.,: U