Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Silverplated bowllepel
Startprijs 20 EUR

Silverplated bowllepel ca. 1900, mooie vormgeving 37x13x14cm. Cond.: G

2 Kristallen vaasjes, zilv. rand
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine kristallen vaasjes met zilveren montuur 925/000. Rond vaasje 6,5xø7cm. Cilindrisch vaasje 7xø4cm. Cond.: U

WMF emmertje
Resultaat: 30 EUR

WMF emmer ca. 1900-1920 silverplated 20x11cm. Cond.: G

Zilveren menageset
Startprijs 100 EUR

Zilveren menageset staand op 8 pootjes, Parijs ca. 1911-1916 Alphonse DeBain. Setje is geheel gemaakt in de vorm van druivenranken met bladdecor en druiven 950/000 ca. 150gr. 15,5x16x7,5cm. 1 Binnenba...

Hollands zilv. natfruitschep
Startprijs 175 EUR

Hollands zilveren 835/000 natfruitschep, jaarletter T:1878, L.16.5 cm., ca. 35 gr., Cond.:G

Zilveren roomstel
Startprijs 200 EUR

Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G

3 Kralenbeursjes
Resultaat: 60 EUR

3 Antieke kralenbeursjes, waarvan 2 met zilveren beugeltje

Zilveren roomkannetje
Startprijs 80 EUR

Amerikaans zilveren roomkannetje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Towle Silversmiths. Voet heeft floraal decor 925/000 ca. 90gr. H.: 8,5cm. Cond.: G

Silverplated schaal
Resultaat: 40 EUR

Oude plated kaasstolp Sheffield, rondom bewerkt, mooie kwaliteit 17x23x18cm. Cond.: G

Gebloemd tasje, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G

Flacon, zilv. dop
Resultaat: 35 EUR

Kristallen parfumflesje met zilveren dop. Voetje beschadigd, Cond.:R

Peper & zoutstel
Startprijs 60 EUR

Art Deco peper&zoutstel 20e eeuw. Het stel heeft een konische vormgeving 925/000 ca. 55gr. H.: 6cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Resultaat: 290 EUR

Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U

Art deco zakaansteker huls
Resultaat: 50 EUR

Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G

Kristallen asbak, zilv. montuur
Resultaat: 30 EUR

Kristallen asbak met zilveren 925/000 montuur. ø13 cm., Cond.:U

2 Silverplated kandelaars
Startprijs 45 EUR

Twee plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw 26x26xø10cm. Cond.: G

5 Delen plated
Startprijs 35 EUR

Vijf delen Gero plated 20e eeuw 8,5-13cm. Cond.: G

Kristallen asbak, zilv. montuur
Resultaat: 60 EUR

Grote kristallen asbak met zilveren 835/000 montuur, ø19 cm., Cond.:U

Pillendoosje
Startprijs 50 EUR

Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G

Miniatuur zilv. flesje
Startprijs 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Djokja kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Djoka zilveren kandelaartje 800/000 .4.5 cm., ø8.5 cm., ca. 60 gr., Cond.:U

Zilveren beugeltasje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 tasbeugeltje met zilveren draagkettinkje, br. 8 cm., ca. 36 gr., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Engels opengewerkt zilveren bakje met fruitmotief gravé, H.4cm., ø14 cm., ca.125 gr., Cond.:U

Kavel zilver
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 8 zilveren en 4 silver-plated servetringen en vingerdoekringen. Gewicht zilver ca. 97 gr.

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 45 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren applicatie, voet en dop., met stopje. H.9.5 cm., Cond.:R

Flacon, zilver
Resultaat: 40 EUR

Lief antieke zilveren geurflacon met geurstift, H. 6 cm/., Cond.:U

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 35 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met geschilderde romantische voorstelling, kristallen stopje en zilveren dop. H.7 cm., Cond.:U

Zilveren kaarsenkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Lage zilveren 835/000 tafelkandelaar met koordrand, H. 6 cm.,ø9 cm., Cond.:G

Zilveren peper&zout strooier
Resultaat: 45 EUR

Stel sterling zilveren peper en zoutstrooier met glazen inzet. H.8 cm., øvoet 4.5 cm., Cond.:G

Parfumflesje met zilver
Startprijs 50 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R

Gemberpot, zilv.knop
Resultaat: 90 EUR

Kristallen gemberpot voorzien van zilveren knop

Tasje met zilv. beugel en ketting
Startprijs 90 EUR

Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 40 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop. Strak gefaccetteerd slijpsel. H. 9 cm., Cond.:U

Glazen schaal, zilv. overlay
Startprijs 30 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 26 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x21cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 26 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x18cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 3x23x23cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x18x18cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 35 EUR

Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 2x33xø27cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Startprijs 25 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 90 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. H. 11 cm., Cond.:U

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 35 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met stopje en zilveren dop, ø 5cm., Cond.:U

Beschuitbus
Resultaat: 75 EUR

Antieke Hollandse kristallen beschuitbus met zilveren 835/000 knop, chipjes van de rand, H.22 cm.,ø10 cm., Cond.:G

Zilveren borstel
Startprijs 70 EUR

Antieke Engels zilveren borstel, Jaarletter: R, MT.:GN RH, L. 18.5 cm.

Vaasje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vaasje met molenlandschap afbeelding, H.12 cm.

Tafelopzet zilver
Resultaat: 100 EUR

Engels sterling zilveren tafelopzet met parelrand, H. 15 cm., ø 14.5 cm., 231 gr. (voet gevuld?) Cond.:G

Ebbenhout met zilv. schede
Resultaat: 45 EUR

Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.

2 Karaffen met zilver
Resultaat: 120 EUR

2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G

Theezeef sterling
Resultaat: 65 EUR

Engels sterling zilveren theezeef aan gedraaide houten handgreep op zilveren bakje, MT:BD, Jaarletter:A

Peper&Zout stel, zilv. wielen
Resultaat: 30 EUR

Delfts blauw peper en zoutstel met zilveren wieken. H. excl.wieken 5 cm., Cond.:U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 60 EUR

Zilveren sigaretten etui 800/000 8x9x1 cm., ca. 81 gr. Cond.:G

Zilveren hengsel
Startprijs 150 EUR

Antiek Hollands zilverenhengsel,2e gehalte, MT: Z.H. van Kuijk, Utrecht, ca.1880, L. 24 cm., ca. 75 gr. Hengsel is ooit gerestaureerd. Cond.:G

Zilveren tablet
Startprijs 150 EUR