Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G
Twee gipsen beschilderde bustes van Beethoven en Mozart ca. 1900. beschildering op sommige plekken laat los H.: 33cm. Cond.: R
Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G
Bronzen naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 28xø19cm.
Oud beeld naar Aug. Moreau van gegoten kunststof, goud gekleurd 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Louis Moreau H.: 56cm. Cond.: G
Bronzen zittende panter in Art Deco vormgeving, gesigneerd Milo, 21e eeuw 33xø15cm. Cond.: U
Bronzen uil gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 17x16x8cm. Cond.: U
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Bronzen haas gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon 33x30x7cm. Cond.: U
Art Deco bronzen figuur op marmeren sokkel(marmer is gebroken), voorstellende twee geiten. Gemonogrammeerd A.T.P. ne onduidelijk gesigneerd (A. Trefslory?) 11x24x6cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Tropisch houten figuur van een zittende vrouw 20e eeuw. Moderne vormgeving 26x18x13cm. Cond.: G
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U
Groot bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een engel met vleugels, gesigneerd Dacheisekke 57x38x25cm. Cond.: G
Bronzen varken gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw 15x22x8cm. Cond.: U
Twee oude Aziatische maskers 20e eeuw. 1x Masker gemaakt van messing fungerend als asbak. 1x Masker gemaakt van hout, goudkleurig, fungerend als wandversiering 18x17x6cm. en 29x11x8cm. Cond.: G
Groot bronzen paard op marmeren voet in dressuurhouding 20e eeuw 38x42x14cm.
Groot bronzen figuur op marmeren sokkel, voorstellend Jezus met twee kinderen 21e eeuw 32x26x20cm. Cond.: G
Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Twee Indonesische bustes van tropisch hout ca. 1920, voorstellend een man en vrouw. Licht beschadigd
Grote Indonesische tropisch houten buste ca. 1920 van een mannelijke rituele danser 21,5x22x8cm. Cond.: G
Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G
Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G
Twee oude vergulde houten Thaise monnikken beeldjes, ingelegd met spiegeltjes. Bij deze beeldjes werd over het hoofdje gewreven voor geluk 19x21x13cm. en 19x20x11cm. Cond.: G
Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R
Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G
"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G
Twee antieke compositie figuren op houten sokkel ca. 1890. "Le Semeur" en "La Moissonneuse" 30xø9cm. Cond.: G
Bronzen jockey op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Moreau 22x29x10cm. Cond.: G
Massief bronzen ovale plaquette met putto afgebeeld 20e eeuw 0,6x10,5x13cm. Cond.: G
Oud Art-Deco presse-papier met compositie metalen mus en bruin marmeren voet 9x14x8cm. Cond.: G
Twee Franse 4-lichts compositie metalen kandelaren, afgebeeld Griekse dames uit de oudheid ca. 1880. Gerestaureerd 65x26x26cm. Cond.: G
Ch. Perron (Charles Theodore 1862-1934), bronzen figuur met 2 putti 's dragende een gevlochten mand. Staand op rood marmeren voet 28x22x13cm. Cond.: G
Twee religieuze kerkelijke figuren ca. 1800 van lindenhout met mooi gedrapeerde kleding uitgewerkt 47-48cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd beeld (A del Perugi?) gemaakt uit alabast. Voorstellend ouderlijk echtpaar ca. 1900, geheel staand op vierkante alabasten voet H.: 36cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen wanddecoratie 19e eeuw van een engelenhoofd met vleugels. Engel heeft de ogen gesloten en de onderkant bevat 2 oude bevestiginsgaten 52x44x25cm. Cond.: G
Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G
Bronzen beeld, Jeremias Christensen (1859-1908 Deense kunstenaar), voorstellend een herdersjongen met stok in de hand en doek om het lichaam H.: 48cm. Cond.: G
Grote bronzen herdershond met marmeren sokkel 21e eeuw 34x31x14cm. Cond.: G
Massief bronzen figuur van een Afro-Amerikaanse jongen met sigaar en stok op marmeren sokkel ca. 1920. Onduidelijk gesigneerd (Baltum?), mooie patina in zeer goede staat.
Grote marmeren papegaai op marmeren sokkel 20e eeuw met messing pootjes. Staart is gelijmd 39x28x22cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 van een smid met engel. Bronzen patina in zeer goede staat 45x25x15cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R
2 Beelden van kindergezichten (jongen en meisje) ca. 16x12x11cm. Cond.: G
Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U