Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek figuur, Athene
Resultaat: 50 EUR

Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G

Beelden Mozart, Beethoven
Resultaat: 40 EUR

Twee gipsen beschilderde bustes van Beethoven en Mozart ca. 1900. beschildering op sommige plekken laat los H.: 33cm. Cond.: R

2 Compositie metalen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G

Brons knielend naakt
Startprijs 170 EUR

Bronzen naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 28xø19cm.

Romantische beeld, kunststof
Resultaat: 30 EUR

Oud beeld naar Aug. Moreau van gegoten kunststof, goud gekleurd 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Louis Moreau H.: 56cm. Cond.: G

Bronzen panter, Art Deco
Resultaat: 100 EUR

Bronzen zittende panter in Art Deco vormgeving, gesigneerd Milo, 21e eeuw 33xø15cm. Cond.: U

Bronzen paardenhoofd
Resultaat: 350 EUR

Groot bronzen paardenhoofd 21e eeuw 45x29x16cm. Cond.: U

Bronzen uil
Resultaat: 60 EUR

Bronzen uil gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 17x16x8cm. Cond.: U

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 180 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen haas
Resultaat: 120 EUR

Bronzen haas gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon 33x30x7cm. Cond.: U

2 Vechtende geiten
Resultaat: 20 EUR

Art Deco bronzen figuur op marmeren sokkel(marmer is gebroken), voorstellende twee geiten. Gemonogrammeerd A.T.P. ne onduidelijk gesigneerd (A. Trefslory?) 11x24x6cm. Cond.: R-G

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 1.900 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Houtsculptuur, modern
Startprijs 60 EUR

Tropisch houten figuur van een zittende vrouw 20e eeuw. Moderne vormgeving 26x18x13cm. Cond.: G

Bronzen uil, Art Deco
Resultaat: 110 EUR

Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U

Bronzen beeld, putto
Startprijs 300 EUR

Groot bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een engel met vleugels, gesigneerd Dacheisekke 57x38x25cm. Cond.: G

Bronzen varken
Resultaat: 80 EUR

Bronzen varken gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw 15x22x8cm. Cond.: U

2 Aziatische maskers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Aziatische maskers 20e eeuw. 1x Masker gemaakt van messing fungerend als asbak. 1x Masker gemaakt van hout, goudkleurig, fungerend als wandversiering 18x17x6cm. en 29x11x8cm. Cond.: G

Bronzen paard
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen paard op marmeren voet in dressuurhouding 20e eeuw 38x42x14cm.

Bronzen beeld, Jezus
Startprijs 250 EUR

Groot bronzen figuur op marmeren sokkel, voorstellend Jezus met twee kinderen 21e eeuw 32x26x20cm. Cond.: G

2 Aziatische miniaturen
Startprijs 20 EUR

Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R

2 Indonesische bustes
Resultaat: 25 EUR

Twee Indonesische bustes van tropisch hout ca. 1920, voorstellend een man en vrouw. Licht beschadigd

Grote Indonesische buste
Startprijs 30 EUR

Grote Indonesische tropisch houten buste ca. 1920 van een mannelijke rituele danser 21,5x22x8cm. Cond.: G

2 Afghaanse figuren
Startprijs 15 EUR

Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G

Bronzen buste
Resultaat: 130 EUR

Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G

2 Thaise monniken beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude vergulde houten Thaise monnikken beeldjes, ingelegd met spiegeltjes. Bij deze beeldjes werd over het hoofdje gewreven voor geluk 19x21x13cm. en 19x20x11cm. Cond.: G

2 Beelden
Startprijs 200 EUR

Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R

Houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans houten beeld 20 eeuw, Oceanië 59x14x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, F. Nachtmann
Resultaat: 315 EUR

Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Beck
Resultaat: 180 EUR

"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G

2 Samac beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke compositie figuren op houten sokkel ca. 1890. "Le Semeur" en "La Moissonneuse" 30xø9cm. Cond.: G

Beeld, ruiter te paard
Startprijs 180 EUR

Bronzen jockey op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Moreau 22x29x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld, hond
Startprijs 120 EUR

Massief bronzen Ierse setter 20e eeuw 11x9x5cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, putto's
Startprijs 75 EUR

Massief bronzen ovale plaquette met putto afgebeeld 20e eeuw 0,6x10,5x13cm. Cond.: G

Presse-papier vogel
Resultaat: 60 EUR

Oud Art-Deco presse-papier met compositie metalen mus en bruin marmeren voet 9x14x8cm. Cond.: G

2 Kandelaren met figuren
Startprijs 240 EUR

Twee Franse 4-lichts compositie metalen kandelaren, afgebeeld Griekse dames uit de oudheid ca. 1880. Gerestaureerd 65x26x26cm. Cond.: G

Bronzen beeld, man met putti
Startprijs 300 EUR

Ch. Perron (Charles Theodore 1862-1934), bronzen figuur met 2 putti 's dragende een gevlochten mand. Staand op rood marmeren voet 28x22x13cm. Cond.: G

2 Houten beelden ca. 1800
Startprijs 500 EUR

Twee religieuze kerkelijke figuren ca. 1800 van lindenhout met mooi gedrapeerde kleding uitgewerkt 47-48cm. Cond.: G

Albasten figuur
Startprijs 380 EUR

Onduidelijk gesigneerd beeld (A del Perugi?) gemaakt uit alabast. Voorstellend ouderlijk echtpaar ca. 1900, geheel staand op vierkante alabasten voet H.: 36cm. Cond.: G

Kopergeslagen engelenhoofd
Startprijs 300 EUR

Grote kopergeslagen wanddecoratie 19e eeuw van een engelenhoofd met vleugels. Engel heeft de ogen gesloten en de onderkant bevat 2 oude bevestiginsgaten 52x44x25cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 500 EUR

Bronzen beeld, Jeremias Christensen (1859-1908 Deense kunstenaar), voorstellend een herdersjongen met stok in de hand en doek om het lichaam H.: 48cm. Cond.: G

Bronzen beeld, hond
Startprijs 120 EUR

Grote bronzen herdershond met marmeren sokkel 21e eeuw 34x31x14cm. Cond.: G

Afro-Amerikaanse jongen
Startprijs 170 EUR

Massief bronzen figuur van een Afro-Amerikaanse jongen met sigaar en stok op marmeren sokkel ca. 1920. Onduidelijk gesigneerd (Baltum?), mooie patina in zeer goede staat.

Marmeren papegaai
Startprijs 180 EUR

Grote marmeren papegaai op marmeren sokkel 20e eeuw met messing pootjes. Staart is gelijmd 39x28x22cm. Cond.: G

Smid met engel
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 van een smid met engel. Bronzen patina in zeer goede staat 45x25x15cm. Cond.: G

Vrouw in gewaad
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R

2 Kindergezichten
Startprijs 60 EUR

2 Beelden van kindergezichten (jongen en meisje) ca. 16x12x11cm. Cond.: G

Bronzen wierooklamp
Startprijs 35 EUR

Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G

Bronzen figuur, danseres
Startprijs 450 EUR

Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 950 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 140 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Bronzen pikkende vogel
Resultaat: 1.000 EUR

Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U

Bronzen uil, Art Deco
Resultaat: 100 EUR

Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U