12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

2 Aardewerken schalen 6119
2 Aardewerken schalen

60 EUR

Doos divers porselein 2550
Doos divers porselein

20 EUR

Zilveren melk- en suikerpot 414
Zilveren melk- en suikerpot

160 EUR

3KG munten wereldwijd 8260
3KG munten wereldwijd

30 EUR

12 Munten Duits Oost-Afrika 8050
12 Munten Duits Oost-Afrika

100 EUR

25 Munten Azmbia en Malawi 8019
25 Munten Azmbia en Malawi

70 EUR

Chinees bord 6143
Chinees bord

55 EUR

Copier Leerdam glas 5500
Copier Leerdam glas

120 EUR

2 Perzische tapijtjes 4535
2 Perzische tapijtjes

80 EUR

2 Kleedjes 4520
2 Kleedjes

35 EUR

3 Tafeltjes 4141
3 Tafeltjes

40 EUR

Engelse Art Deco vitrine, notenhout 4072
Engelse Art Deco vitrine, notenhout

475 EUR

Blikken kindergrammofoon 2905
Blikken kindergrammofoon

60 EUR

Sieradendoos 2166
Sieradendoos

50 EUR

Schilderij, H. Schallenberg 1298
Schilderij, H. Schallenberg

26 EUR

Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven 1287
Onduidelijk gesig. ets, Amerikaanse haven

55 EUR

Ongesigneerde ets 1276
Ongesigneerde ets

90 EUR

Ongesigneerde ets, cavaleristen 1227
Ongesigneerde ets, cavaleristen

150 EUR

Ets, monogram P. 1220
Ets, monogram P.

35 EUR

Tekening, Willem Maris 1187
Tekening, Willem Maris

425 EUR

Horloge 88
Horloge

900 EUR

Ca. 3,3KG munten wereldwijd 8261
Ca. 3,3KG munten wereldwijd

30 EUR

5 Francs 1883 Zwitserland 8206
5 Francs 1883 Zwitserland

65 EUR

Gouden 10 gulden munt 8085
Gouden 10 gulden munt

80 EUR