Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Horloge 88
Horloge

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Diverse spelden 461
Diverse spelden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Roze koraal collier 326
Roze koraal collier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ring opaal 86
Ring opaal

Resultaat:

33 EUR

Verkocht
2 Gouden ringen 487
2 Gouden ringen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vergulde zilveren ring 384
Vergulde zilveren ring

Resultaat:

10 EUR

Camee broche, verguld 376
Camee broche, verguld
Startprijs 40 EUR
Diverse manchetknopen 361
Diverse manchetknopen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Scarabee (jade?) 359
Scarabee (jade?)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ketting en oorbellen, malachiet 353
Ketting en oorbellen, malachiet

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren halsketting 352
Zilveren halsketting

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Barnsteen collier 351
Barnsteen collier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oorstekers aquamarijn 335
Oorstekers aquamarijn

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier jade/parels 327
Collier jade/parels

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Australiche opalen 286
Australiche opalen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Australiche opalen 285
Australiche opalen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Australische opalen in flesje 284
Australische opalen in flesje

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Autralische opaal in matrix 283
Autralische opaal in matrix

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ring saffier/diam. 259
Ring saffier/diam.

Resultaat:

350 EUR

Collier onyx/parel 186
Collier onyx/parel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Zilveren armbanden 180
2 Zilveren armbanden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Broche GG 158
Broche GG

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bloedkoraal armband 4 rij 155
Bloedkoraal armband 4 rij

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Ketting, bloedkoraal 152
Ketting, bloedkoraal

Resultaat:

280 EUR