Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3KG munten wereldwijd 8260
3KG munten wereldwijd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
12 Munten Duits Oost-Afrika 8050
12 Munten Duits Oost-Afrika

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
25 Munten Azmbia en Malawi 8019
25 Munten Azmbia en Malawi

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ca. 3,3KG munten wereldwijd 8261
Ca. 3,3KG munten wereldwijd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Francs 1883 Zwitserland 8206
5 Francs 1883 Zwitserland

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouden 10 gulden munt 8085
Gouden 10 gulden munt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden 10 Gld. 1892 8084
Gouden 10 Gld. 1892

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Koersgeld Bhutan, India, Pakistan, Bangladesh 8057
Koersgeld Bhutan, India, Pakistan, Bangladesh

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Koersgeld Liberia, Ghana, Togo etc 8056
Koersgeld Liberia, Ghana, Togo etc

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
33 Munten Rhodesie, Tanzania, Saharani Arab 8052
33 Munten Rhodesie, Tanzania, Saharani Arab

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone 8045
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
27 Munten Brits West-Afrika en Nigeria 8043
27 Munten Brits West-Afrika en Nigeria

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koersgeld Singapore etc 8042
Koersgeld Singapore etc

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden 2 Pahlavi Iran 8034
Gouden 2 Pahlavi Iran

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
20 Munten Nova Scotia, Groenland etc. 8031
20 Munten Nova Scotia, Groenland etc.

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
Divers koergsgeld 8023
Divers koergsgeld

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
35 koersmunten Rhodesië 20e eeuw 8020
35 koersmunten Rhodesië 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Koersgeld + zilver Uruguay, Paraguay, Bolivia 8017
Koersgeld + zilver Uruguay, Paraguay, Bolivia

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Koersgeld Birma, Koeweit, Afghan. 8012
Koersgeld Birma, Koeweit, Afghan.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Saudi Arabia Goud 8000
Saudi Arabia Goud

Resultaat:

240 EUR

5 Munten Byzantijnse Rijk 8251
5 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Munten Engeland 1797-1819 8244
3 Munten Engeland 1797-1819

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
65 Trein/Tram munten Wereld 8240
65 Trein/Tram munten Wereld

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
7 Munten België 8230
7 Munten België

Resultaat:

40 EUR