Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Tafeltjes 4141
3 Tafeltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse Art Deco vitrine, notenhout 4072
Engelse Art Deco vitrine, notenhout

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Tweezits bank 4256
Tweezits bank

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Butler tray 4163
Butler tray

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Kampferkist met snijwerk 4091
Kampferkist met snijwerk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Eiken boekenkast 4083
Eiken boekenkast

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Halve-maan vormige mahonie kast 4064
Halve-maan vormige mahonie kast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse commode 4293
Engelse commode

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lederen fauteuil 4291
Lederen fauteuil

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Leren stoel 4281
Leren stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gestoken armleunstoel 4254
Gestoken armleunstoel

Resultaat:

50 EUR

2 Messing bedden 4245
2 Messing bedden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Eikenhouten staande kapstok 4225
Eikenhouten staande kapstok

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Eikenhouten fineer vitrine ca. 1930 4223
Eikenhouten fineer vitrine ca. 1930

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stijlmeubel, kersen vitrinekast 4210
Stijlmeubel, kersen vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Speeltafel 4203
Speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tafeltje, geschulpte rand 4198
Tafeltje, geschulpte rand

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahoniehouten dames schrijfsecretaire 4168
Mahoniehouten dames schrijfsecretaire

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hoektafel + Console 4151
Hoektafel + Console

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theekastje met glas, gebogen 4146
Theekastje met glas, gebogen

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Hollandse commode 4142
Hollandse commode

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grunderzeit fauteuil 4127
Grunderzeit fauteuil

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Miniset, Queen Anne stijl 4126
Miniset, Queen Anne stijl

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Damesbureau 4117
Damesbureau

Resultaat:

275 EUR