Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Aardewerken schalen 6119
2 Aardewerken schalen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees bord 6143
Chinees bord

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Aardewerken vaas 6271
Aardewerken vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Servies Regout 6263
Servies Regout

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Italiaanse kruik 6534
Italiaanse kruik

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Boedha beeldjes 6529
2 Boedha beeldjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Delfts boterpotje, 18e eeuw 6515
Delfts boterpotje, 18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Ivoren Chinees figuur 6502
Ivoren Chinees figuur

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Delftse vaas 6500
Delftse vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees bord 6497
Chinees bord

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3 Imari kop&schotels 6464
3 Imari kop&schotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Blauwe Chinese borden 6448
2 Blauwe Chinese borden

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
5 Schalen, Thüringen 6410
5 Schalen, Thüringen

Resultaat:

10 EUR

Porseleinen serviesgoed 6398
Porseleinen serviesgoed
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinees pors. trekpotje ca. 1900 6386
Chinees pors. trekpotje ca. 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7 Japanse capucijner kommetjes 6376
7 Japanse capucijner kommetjes

Resultaat:

35 EUR

2 Imari kraagvazen 6323
2 Imari kraagvazen
Startprijs 100 EUR
Japans pors. vogel-voerbakje 6322
Japans pors. vogel-voerbakje
Startprijs 35 EUR
Verkocht
16 Delen Chin. pors, 19e eeuw 6317
16 Delen Chin. pors, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Platelen schaal 6307
Platelen schaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee Chin. snuifflesjes 6296
Twee Chin. snuifflesjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Satsuma vaas 6292
Satsuma vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
8 Delen Chin. eierschaal pors. 6291
8 Delen Chin. eierschaal pors.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch vaas 6270
Villeroy en Boch vaas

Resultaat:

15 EUR