Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Benin Bronzen kop 5099
Benin Bronzen kop

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Houten beeld Daruda 5064
Houten beeld Daruda

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Dame, golfen 5098
Dame, golfen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen Thaise figuur 5085
Bronzen Thaise figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gipsen plauqette 5084
Gipsen plauqette

Resultaat:

15 EUR

Beeld, 16e eeuw 5073
Beeld, 16e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2 Oosterse figuren 5071
2 Oosterse figuren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Indonesisch beeld, Shiva 5069
Indonesisch beeld, Shiva

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Afrikaans masker 5067
Afrikaans masker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vogel 5057
Bronzen beeld, vogel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zeepstenen beeld 5054
Zeepstenen beeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Shiva 5044
Bronzen beeld, Shiva

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5 Aziatische beeldjes 5039
5 Aziatische beeldjes

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw aan ketting 5037
Bronzen vrouw aan ketting

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Oosterse danseres 5032
Bronzen beeld, Oosterse danseres

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Bronzen golfer 5027
Bronzen golfer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jugendstil borstbeeld 5023
Jugendstil borstbeeld

Resultaat:

90 EUR

Bronzen plaquette 5015
Bronzen plaquette
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Aziatische miniaturen 5007
2 Aziatische miniaturen

Resultaat:

15 EUR

Bronzen panter, Art Decor 5100
Bronzen panter, Art Decor
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Barognasai 5097
Barognasai

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, danseres 5096
Bronzen figuur, danseres

Resultaat:

500 EUR

2 Afghaanse figuren 5095
2 Afghaanse figuren
Startprijs 10 EUR
Grote Indonesische buste 5094
Grote Indonesische buste
Startprijs 20 EUR