Diverse oude munten koper/nikkel wereldwijd ca. 220gr.
Veel plastic munten en winkelwagen-muntjes ca. 700gr. Tevens enkele medailles.
Kavel van 5 munten; 1x 1 rentenpfennig 1923 A(P), 1x 1 reichspfennig 1931 A, 1x 2 rentenpfennig 1924 A, 1x 2 reichspfennig 1924 J, 1x 4 reichspfennig 1932 A
26 Munten Brits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupee 1888 ZF/PR (Mombasa)
12 Munten Duits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupie 1907 J ZF/PR, 1x 5 heller 1909 J Pr, 1x 20 heller 1916 ZF- (zeldzaam), 1x 20 heller 1916 FR, 1x 1 rupie 1899 ZF- en 2x 5 heller 1916 PR-
53 Munten West-Afrika, Nigeria, Sierra Leone waaronder 20 koersmunten Gambia, 12 koersmunten Sierra Leone en diverse munten uit o.a; Centraal Afrika, Mali, Biafra etc.
27 Munten Brits West-Afrika (22x) en Nigeria (5x) waaronder; 2 shilling 1949 PR, 1 shilling 1951 PR, 6 pence 1924 ZF en 3 pence 1934 PR-
Oud porseleinen figuren lampje ca. 1920 Nr. 7076 Duitsland in goede staat 22x10x5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met interieur voorstelling met figuren ø20,3cm. Cond.: G
Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)