12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Hollands zilv. tafelbel 9044
Hollands zilv. tafelbel
Startprijs 275 EUR
Armleunstoel, leeuwekoppen 9057
Armleunstoel, leeuwekoppen
Startprijs 100 EUR
Etagere kast 9058
Etagere kast
Startprijs 250 EUR
Eethoek Biedermeier 9060
Eethoek Biedermeier
Startprijs 400 EUR
Kabinet orgelgebogen 9070
Kabinet orgelgebogen
Startprijs 600 EUR
Schrijftafeltje 9071
Schrijftafeltje
Startprijs 40 EUR
Tafeltje met inlegwerk 9072
Tafeltje met inlegwerk
Startprijs 20 EUR
5 Keukenstoelen 9073
5 Keukenstoelen
Startprijs 100 EUR
Ovale tafel 9074
Ovale tafel
Startprijs 100 EUR
Porseleinkast 9078
Porseleinkast
Startprijs 300 EUR
Schilderij, A. Geyp 9200
Schilderij, A. Geyp
Startprijs 500 EUR
Schilderij, J. Paut 9201
Schilderij, J. Paut
Startprijs 40 EUR
Schilderij, G. Krol 9202
Schilderij, G. Krol
Startprijs 100 EUR
Chinees dekselvaasje, klein 9500
Chinees dekselvaasje, klein
Startprijs 30 EUR
Schaal ca. 1920 9501
Schaal ca. 1920
Startprijs 30 EUR
2 Meissen kandelaars 9505
2 Meissen kandelaars
Startprijs 1.200 EUR
4 Villeroy & Boch koffiesets 9980
4 Villeroy & Boch koffiesets
Startprijs 45 EUR
Villeroy & Boch eetservies 9990
Villeroy & Boch eetservies
Startprijs 100 EUR
Vervallen uit veiling 9999
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Vogelvaas, Ravelli 10000
Vogelvaas, Ravelli
Startprijs 20 EUR