Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kikkers onder parasol 6528
2 Kikkers onder parasol
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Boedha beeldjes 6529
2 Boedha beeldjes

Resultaat:

45 EUR

Herend schaaltje + siervaasje 6530
Herend schaaltje + siervaasje
Startprijs 50 EUR
Jardiniere op zuil, 19e eeuw 6531
Jardiniere op zuil, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
2 Miniatuur dieren marmer 6532
2 Miniatuur dieren marmer
Startprijs 30 EUR
Tegels 6533
Tegels
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Italiaanse kruik 6534
Italiaanse kruik

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3-Delige koffieset 6535
3-Delige koffieset

Resultaat:

20 EUR

Azijnstel Bretons, 18e eeuw 6536
Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR
2 Schenkkannen, Bretons 6537
2 Schenkkannen, Bretons
Startprijs 480 EUR
Ivoren maria, groot 6538
Ivoren maria, groot
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Asbak 6539
Asbak

Resultaat:

15 EUR

Plantenhanger 6540
Plantenhanger
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Terracotta figuurca. 1890 6541
Terracotta figuurca. 1890

Resultaat:

20 EUR

4-Pas tegeltableau 6542
4-Pas tegeltableau
Startprijs 15 EUR
Chinees spekstenen figuur 6543
Chinees spekstenen figuur
Startprijs 50 EUR
Limoges doosje 6544
Limoges doosje
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Bisquit pors. figuur H.n.n. 6545
Bisquit pors. figuur H.n.n.

Resultaat:

25 EUR

3 Blauwe borden 6546
3 Blauwe borden
Geen vanafprijs
Porseleinen olielamp 6547
Porseleinen olielamp
Startprijs 110 EUR
2 Keramiek borden 6548
2 Keramiek borden
Startprijs 30 EUR
Porseleinen dekselschaal wit 6549
Porseleinen dekselschaal wit
Startprijs 20 EUR
Meissen bordje keramiek 6550
Meissen bordje keramiek
Startprijs 20 EUR
Japans keramieken vaas 6551
Japans keramieken vaas
Startprijs 30 EUR