12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Engelse boekenkast 4288
Engelse boekenkast

110 EUR

2 Stoelen 4289
2 Stoelen
Startprijs 20 EUR
3-Delig bankstel, Neo-Barok 4290
3-Delig bankstel, Neo-Barok
Startprijs 150 EUR
Lederen fauteuil 4291
Lederen fauteuil

90 EUR

Lange eiken tafel 4292
Lange eiken tafel
Startprijs 80 EUR
Engelse commode 4293
Engelse commode

170 EUR

Barok stijl bijzetmeubel 4294
Barok stijl bijzetmeubel
Startprijs 250 EUR
Kersenhouten kast, stijlmeubel 4295
Kersenhouten kast, stijlmeubel

180 EUR

Grote ovale eikenhouten salontafel 4296
Grote ovale eikenhouten salontafel
Startprijs 40 EUR
6 Stoelen 4297
6 Stoelen
Startprijs 275 EUR
3 Biedermeier stoelen 4298
3 Biedermeier stoelen
Startprijs 30 EUR
Klein eiken bureau 4299
Klein eiken bureau
Startprijs 80 EUR
Kast 4300
Kast
Startprijs 350 EUR
Kussenkast 4301
Kussenkast
Startprijs 100 EUR
Gebogen ingelegde commode 4302
Gebogen ingelegde commode
Startprijs 375 EUR
2 Armleunstoelen 4303
2 Armleunstoelen
Startprijs 250 EUR
Eiken kist, 18e eeuw 4372
Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Hangkastje 9020
Hangkastje
Startprijs 20 EUR
Mahonie bureau 9040
Mahonie bureau
Startprijs 125 EUR
Armleunstoel, leeuwekoppen 9057
Armleunstoel, leeuwekoppen
Startprijs 100 EUR
Etagere kast 9058
Etagere kast
Startprijs 250 EUR
Eethoek Biedermeier 9060
Eethoek Biedermeier
Startprijs 400 EUR
Kabinet orgelgebogen 9070
Kabinet orgelgebogen
Startprijs 600 EUR
Schrijftafeltje 9071
Schrijftafeltje
Startprijs 40 EUR