Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wijnrek 4024
Wijnrek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Mahonie kast + bovenkastje 4025
Mahonie kast + bovenkastje

Resultaat:

450 EUR

Empire Chiffoniere 4026
Empire Chiffoniere
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Eiken buffetkast 4027
Eiken buffetkast

Resultaat:

400 EUR

Engels bureau, inlegwerk 4028
Engels bureau, inlegwerk
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Duits penantkastje 4029
Duits penantkastje

Resultaat:

240 EUR

Broodkast 4030
Broodkast
Startprijs 150 EUR
Barok commode met spiegel 4031
Barok commode met spiegel
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Eiken rolbureau 4032
Eiken rolbureau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw 4033
Engelse mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Eiken commode 1820 4034
Eiken commode 1820

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Art Deco schrijfsecretaire 4035
Art Deco schrijfsecretaire

Resultaat:

200 EUR

Ronde Engelse salontafel 4036
Ronde Engelse salontafel
Startprijs 300 EUR
Secretaire 4037
Secretaire
Startprijs 30 EUR
Mahoniehouten Davenport bureau 4038
Mahoniehouten Davenport bureau
Startprijs 180 EUR
Mahonie theetafel 4039
Mahonie theetafel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Salontafel 4040
Salontafel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Barok commode 4041
Barok commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Notenhouten Vertico 4042
Notenhouten Vertico

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Glazen miniset 4043
Glazen miniset

Resultaat:

25 EUR

Barokstijl commode 4044
Barokstijl commode
Startprijs 50 EUR
Eiken Jugendstil buffet 4045
Eiken Jugendstil buffet
Startprijs 250 EUR
Orgelgebogen kabinet 4046
Orgelgebogen kabinet
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Wortelnoten secretaire 4047
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

160 EUR