Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

29 Munten Guatemala, 1x goud
Resultaat: 70 EUR

29 Munten Guatemala waaronder 1x gouden 4 reales 1861 ZF en 1 Peso 1894 ZF+

8 Zilveren munten Saudi Arabia
Resultaat: 100 EUR

8 Zilveren munten Saudi Arabia, Ymen, Oman etc. 720/800/917/925/000 Cond.: PR-UNC

Hejaz Thaler Austria 1780
Resultaat: 170 EUR

HEJAZ (countermarked coinage on) MT Thaler Austria 1780 dd. ND 1916-20, 20 Piastres Cond.: ZF

15 Proof munten Hongarije
Resultaat: 65 EUR

15 Proof munten Hongarije waaronder; 1x 100 forint 1970 Proof, 1x 100 forint 1973 Proof, 1x 200 forint 1979 Proof, 1x 50 forint 1973 Proof en 1x 50 forint 1981 Proof.

2 Gouden munten Iran
Resultaat: 100 EUR

2 Gouden (900/000) munten Iran 1x1337 en 1x 1344, gewicht samen 2,80gr. KM 1071.a en KM1160.a Cond.: PR

Gouden 2 Pahlavi Iran
Resultaat: 120 EUR

Gouden 2 Pahlavi Iran 836/000 ca. 3gr., 1307-1928 Cond.: ZF

6 Munten Proof Niger en Tristan Da Cunha
Resultaat: 100 EUR

6 Proof Munten Niger en Tristan Da Cunha waaronder 3x 25 Pence, 1x 1000 Francs 1960, 1x 500 Francs 1960 en 1x 10 francs 1968

7 Zilveren munten Uruquay
Resultaat: 85 EUR

7 Zilveren munten Uruquay 900/000 ca. 140gr Cond.: ZF/UNC

29 Munten Sovjet-Unie UNC en Proof
Resultaat: 45 EUR

29 Munten Sovjet-Unie UNC en Proof waaronder; 1x 3 roebel 1988 Proof, 3x 3 roebel 1987-1991 Proof, 12x 5 Roebel Proof, 7x 5 roebel 1987-1991 UNC en 3x 10 Roebel 1979 UNC-

Leeuwendaalder Kampen 1647
Resultaat: 70 EUR

Leeuwendaalder Kampen 1647, Cond.: ZF/P

5 Centimes 1814
Startprijs 60 EUR

5 Centimes Antwerpen 1814 ZF/P

18 Munten Belize
Resultaat: 60 EUR

18 Munten Belize waaronder; 1x 10 dollars 1976 Proof-, 1x 25 dollars 1978 Proof- en 1x proofset 1974

5 Zilveren munten Iraq
Resultaat: 70 EUR

5 Zilveren munten Iraq 900/000 gewicht samen ca. 122gr. Cond.: FR/ZF/PR

29 Munten Mozambique
Resultaat: 70 EUR

29 Munten Mozambique, koersmunten en enkele zilveren munten waaronder; 10 escudos 1938 ZF+ en 10 escudos 1936 ZF

39 Diverse munten
Resultaat: 70 EUR

39 Diverse munten waaronder; Reunion (7 koersmunten), Comores (10 koersmunten), St. helena (4 koersmunten), Mozambique 1000 meticais 1998 Proof en 50 meticais 1983 UNC, Madagascar (16 diverse munten)

9 Zilveren munten Bolivia
Resultaat: 120 EUR

9 Zilveren munten Bolivia; 800/000 en 900/000 (2x met gat) Diverse kwaliteiten.

6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afgh.
Resultaat: 70 EUR

6 Zilveren munten Siam, Nepal, Afghanistan Cond.: ZF+/UNC

5x 1/2 Penny, 1x 1 penny, Man
Resultaat: 60 EUR

6 Munten Man 18e-19e eeuw; 1/2 Penny token 1831 ZF, 1/2 penny token 1733 FR/ZF, 1/2 penny 1811 ZF-, 1/2 penny 1839 ZF-/ZF, 1/2 penny 1813 ZF/ZF- en 1 penny 1709 ZG/FR (krom)

2x Viertelshyperpyron
Startprijs 50 EUR

2x Viertelshyperpyron ZF+, Johannes VII Paltelogus 1390-1402 Const. MP.

5 Shilling 1804 Engeland
Resultaat: 55 EUR

5 Shilling 1804 Engeland ZF

15 Munten Denemarken
Resultaat: 70 EUR

15 Munten Denemarken waaronder; 1x 1 riksbankdaler 1818 FR+/ZF-, 1x 1x 4 skilling 1645 FR/FR+ (zeldzaam "vouw"), 1x 10 kronen 1968 UNC, 1x 10 kronen 1967 UNC en 1x 10 kronen 1972 UNC-/UNC

8 Munten België 250 en 500 franc
Resultaat: 50 EUR

8 Munten België van 250 (2x) en 500 (6x) franc waaronder 3x 500 franc 1990 Proof en 1x 500 franc 1993 Proof

63 Munten Tsjecho-Slowakije
Startprijs 50 EUR

63 Munten Tsjecho-Slowakije en Slowakije 20e eeuw, tevens zilveren munten. Complete set euromunten Slovenië

5 Francs 1883 Zwitserland
Resultaat: 65 EUR

5 Francs 1883 Zwitserland PR, Lugano