Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

Klein Perzisch handgeknoopt tapijt 124x78cm. Cond.: R

Loper
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (loper) Pakistan Karachi 157x62cm. Cond.: G

Ingelijst kleed
Resultaat: 90 EUR

Groot wandkleed met koperen bewerkte wildvoorstelling 20e eeuw in goede staat 101x200cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met restauratie-en slijtplekken 207x142cm. Cond.: R

Hangeknoopt tapijt, Jabdan Shuoka
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, Jabdan Shuoka rood 159x97cm. Cond.: G

Perzisch wandkleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed, pastel/oker in redelijk tot goede staat 22x5123cm. Cond.: G

Gobelin klein
Startprijs 40 EUR

Gobelin wandkleed ca. 1900 met barok voorstelling met 3 figuren waarvan 1 visser en 2 dames. Pastelkleuren 107x77cm.

Gobelin groot
Startprijs 50 EUR

Grote gobelin ca. 1900 met barok landschapsvoorstelling met vele figuren in pastelkleur (vochtvlek) 200x103cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G

Handgeknoopt Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, camel met rood, gereinigd 161x94cm. Cond.: G

Perzisch wandkleed
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch wandkleed gedeeltelijk dubbelegnaaid in redelijke staat 373x100cm. Cond.: G

Handgeknoopt Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, donkerrood 166x93cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch kleed (blauw-roodbruin-zwart) in redelijk goede staat 144x97cm.

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Perzisch kleed met 7 Oosterse motieven, waarschijnlijk bidkleed (roodbruin) 133x84cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Perzisch handgeknoopt kleed 2e helft 20e eeuw (fijn uitgewerkt) in zeer goede staat 164x93cm. Cond.: G

Perzisch kleedje
Resultaat: 10 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleedje 84x52cm. Cond.: G

Perzisch kleedje
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed in zeer goede staat. Fijn geknoopt in veelkleurig decor 95x63cm. Cond.: G

Tapijt Anatol
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch (bid)kleed Anatol, pastelkleurig rose en lichtblauw. Genaaid 130x89cm. Cond.: R

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk bruin-rood in goede originele staat 215x129cm. Cond.: G

Perzisch kleedje
Resultaat: 8 EUR

Klein Perzisch handgeknoopt kleedje 61x43cm. Cond.: G

2 Kleedjes
Resultaat: 35 EUR

Twee Perzische kleedjes; 1x met streepmotief 57x68cm. en 1x met lussen 72x62cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren, apart ontwerp , in goede originele staat 195x121cm. Cond.: G

Iranees kleed
Resultaat: 10 EUR

Oud Iranees handgeknoopt kleed 87x69cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 10 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed 120x83cm. Cond.: M