Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire pendule ca. 1810
Startprijs 1.800 EUR

Grote Louis Seize pendule ca. 1810 met 8-daags uurwerk, 2 kleuren marmer (grijs en creme), Wedgwood plaquettes en touwtjesslinger 45x32x11cm. Cond.: G

Kolompendule
Startprijs 175 EUR

Brede tafelklok
Startprijs 100 EUR

Brons klokkenstel
Startprijs 800 EUR

Monumentaal Frans klokkenstel ca. 1880 van zwaar marmer en brons. Voorstellend een man van adel uit de 18e eeuw zittend op een stoel met boeken. 8-Daags uurwerk. Marmer licht beschadigd 57x42x19cm. en...

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 5.500 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge, gesigneerd Pieter Morryn ca. 1760. Wortelnoten kast geheel gedragen op ballustervormige bolpoten. Front met inlegwerk, uurwerk met kwartierslag en volle kalender. g...

Vuurvergulde empire pendule
Resultaat: 2.000 EUR

Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...

Klokkenstel
Startprijs 500 EUR

Franse bronzen vuurvergulde 3-delige klokkenstel met stolp. Wijzerplaat met emaille cartouches, kaarskandelaars met onyx. 8-Daags uurwerk Japy Freres ca. 1880 in goede originele staat 35x30x15cm. en 4...

Grote Franse pendule
Startprijs 300 EUR

Grote Friese pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G

Klokkenstel met 2 kandelaars
Resultaat: 4.500 EUR

Monumentaal vuurverguld 3-delig bronzen klokkenstel met putto en hoorn des overvloeds ca. 1860. 8-Daags uurwerk en wit marmeren basis. Deze prachtige pendule is in goede originele staat 48x49x19cm. en...

Kolompendule
Resultaat: 475 EUR

Prachtige grote empire pendule ca. 1830 met vuurverguld bronzen beslag en ornamentuur, wijzerplaat met compensatieslinger. In goede originele ongerestaureerde staat. Uurwerk gesigneerd Leclere 61x31x1...

Mysterieus, Monreau
Startprijs 1.450 EUR

Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 575 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk (gestempeld), voorstelling van kippenvoerende vrouw met molen, huis, konijn, schaap en eend. Wieken van de molen missen 39x42x16cm. Cond...

Sierpendule, kindje
Resultaat: 110 EUR

Kleine vuurvergulde pendule ca 1860 met bovenop een kind met konijn (compositie metaal) 31x21x12cm. Cond.: G

Roze porseleinen klokje
Startprijs 140 EUR

Porseleinen pendule ca. 1900 (Wenen) met 8 daags uurwerk, beschadigd 31x19x12cm. Cond.: M

Weense 1-gewichter
Startprijs 250 EUR

Grote 1-gewichter regelateur ca. 1880 met secondenaanduiding (ongemerkt) met notenfineer kast (compleet) 127x38x17cm. Cond.: G

Franse bronzen pendule
Startprijs 350 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1890 met 8 daags uurwerk in Louis Quinze stijl. Putti, koppen, bloemen etc. in goede originele staat 48x26x16cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1880, rijk bewerkt met bronzen leeuwekoppen, bloemen en rocailles. 8-Daags uurwerk, gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. De pendule is in origi...

Tafelklok, dubbel snek
Resultaat: 900 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse tafelklok met dubbele snek, koper inlegwerk in mahonie hout. Gesigneerd John Gaskin Dublin in goede originele staat. 1 Stukje koperwerk van 3cm. mist. 41x28x17cm. Cond.: G

Franse pendule
Resultaat: 150 EUR

Franse marmeren pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk. Stukje marmer mist Cond.: R

Kolompendule
Startprijs 190 EUR

Kolompendule 19e eeuw (deels gerestaureerd) met intarsia en 8-daags uurwerk (Japy Freres) 50x27x14cm. Cond.: R

Uurwerk Boulle, Napoleon 3
Startprijs 850 EUR

Groot Frans uurwerk ca. 1880 van een boulle klok met emaille cartouches en vuurverguld. Villard a Paris in zeer goede staat 30x27x7cm. Cond.: G

Uurwerk, Louis Quatorze
Startprijs 750 EUR

Zeldzaam Frans Louis Quatorze uurwerk 1e helft 18e eeuw, gesigneerd Herbault Paris N zog in zeer goede originele staat. Wijzers missen 7xø14cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 220 EUR

Monumentaal bronzen klokkenstel met wit marmer, putti en 7-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 62x37x22cm. Cond.: G

Porseleinen klok, goud
Resultaat: 180 EUR

Grote porseleinen pendule ca. 1890 met goud- en bloemendecor, 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 39x25x18cm. Cond.: G