Kristallen bonbonnierre facetgeslepen 20e eeuw. Chip af aan binnenzijde 15xø12cm.
19e Eeuws kristallen mandje met onderschotel (chip af), mooie vormgeving 13xø23cm. Cond.: G
Zeven delen glas en kristal 20e eeuw waaronder 5 gegraveerde glaasjes, 1 kristallen vaas (paarse kleur)en 1 amandelgeslepen kristallen karafje met stop 11-25,5cm. Cond.: G
Klein Hollands kristallen ruitgeslepen karafje 19e eeuw 21xø11cm. Cond.: G
Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Drie kleine kristallen karaffen ca. 1900, amandelgeslepen, 1 beschadigd 15-17cm. Cond.: R
Twee oude kristallen parfumflessen 1e helft 20e eeuw. 1 Origineel gevuld 11cm. Cond.: G
19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R
Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G
Grote glazen design schaal op hoge voet 2e helft 20e eeuw met blauw geschulpte rand 18xø27cm. Cond.: G
Vijf kristallen karaffen 20e eeuw in zeer goede staat, 1x persglas
Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G
Antiek kristallen karafje met inhoud-maatverdeling , beschadiging aan puntje van stop H.: 26cm. Cond.: G
Zware Sevres opaline glazen schaal 20e eeuw in zeer goede staat 11xø20cm.
Antieke kristallen karaf met olijfslijpsel op voet 31xø11cm. Cond.: U
Oude Boheems kristallen schaal met goud- en bloemdecor 20e eeuw 14xø21cm. Kleine chip Cond.: R