Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Murano vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee glazen Murano vaasjes 60-er/70-er jaren; 1x groen met neutraal 24x8x8cm. en 1x melkglas met glasfusing 21x10x10cm. Cond.: G

Kristallen dekselpotje
Startprijs 15 EUR

Kristallen bonbonnierre facetgeslepen 20e eeuw. Chip af aan binnenzijde 15xø12cm.

Mandje met onderschotel
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws kristallen mandje met onderschotel (chip af), mooie vormgeving 13xø23cm. Cond.: G

Grote blauwe vaas
Resultaat: 17 EUR

Grote hoge bloemvaas ca. 1930 van blauw glas beschilderd met rood randje, mondgeblazen 22,5xø16cm. Cond.: G

Vaas, karaf & 5 glazen
Startprijs 20 EUR

Zeven delen glas en kristal 20e eeuw waaronder 5 gegraveerde glaasjes, 1 kristallen vaas (paarse kleur)en 1 amandelgeslepen kristallen karafje met stop 11-25,5cm. Cond.: G

Kleine krist.. karaf
Startprijs 30 EUR

Klein Hollands kristallen ruitgeslepen karafje 19e eeuw 21xø11cm. Cond.: G

Ca. 9 delen kristal
Startprijs 40 EUR

Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kleine kristallen karaffen ca. 1900, amandelgeslepen, 1 beschadigd 15-17cm. Cond.: R

2 Glazen vazen, Seyfried
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen beschilderde vazen Emmy Seyfried München 1920 in goede staat 11xø11cm. Cond.: G

2 Art deco flacons
Resultaat: 35 EUR

Twee oude kristallen parfumflessen 1e helft 20e eeuw. 1 Origineel gevuld 11cm. Cond.: G

13 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Dertien delen divers glaswerk ca. 1930 waaronder Roemers, glazen en kannetjes 6-13cm. Cond.: G

Vaas
Startprijs 20 EUR

Glazen vaas met bladgoud en geschulpte opening van oplaine, Italië 21,5xø13cm. Cond.: G

Kristallen stel
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R

Opaline vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G

Divers kristal
Startprijs 50 EUR

Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...

Glazen schaal
Startprijs 25 EUR

Grote glazen design schaal op hoge voet 2e helft 20e eeuw met blauw geschulpte rand 18xø27cm. Cond.: G

5 Kristallen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Vijf kristallen karaffen 20e eeuw in zeer goede staat, 1x persglas

Geïriseerde vaas, bloemmotief
Startprijs 35 EUR

Matglazen vaas met parelmoer effect en bloembeschildering 20e eeuw 17xø16cm. Cond.: G

Kristallen karafje, maatverdeling
Startprijs 55 EUR

Antiek kristallen karafje met inhoud-maatverdeling , beschadiging aan puntje van stop H.: 26cm. Cond.: G

Glazen opaline schaal
Startprijs 30 EUR

Zware Sevres opaline glazen schaal 20e eeuw in zeer goede staat 11xø20cm.

Kristallen karaf op voet
Startprijs 55 EUR

Antieke kristallen karaf met olijfslijpsel op voet 31xø11cm. Cond.: U

Boheems glazen schaal
Startprijs 20 EUR

Oude Boheems kristallen schaal met goud- en bloemdecor 20e eeuw 14xø21cm. Kleine chip Cond.: R

2 Roemers, groen
Startprijs 70 EUR

Twee groene glazen roemers met barok voetje ca. 1900 H.: 12,5cm.

8 Kristallen glazen
Startprijs 95 EUR

Acht antieke kristallen glazen met ruitslijpsel Cond.: U