Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Karaf + 4 glazen
Startprijs 15 EUR

5-Delige Libera glazen drinkset 20e eeuw, mooie vormgeving 25xø11cm. en 8xø8,5cm. Cond.: G

Kaasstolp, waaierkristal
Resultaat: 40 EUR

Hollandse kristallen 19e eeuwse kaasstolp (ruit- en amandelgeslepen) in zeer goede staat (1 minime chip) 20xø22cm. Cond.: G

2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke opaline beschilderde glazen vazen met bloemen- en landschapsdecor. In goede originele staat 27xø13cm. Cond.: G

Gembercoupe
Startprijs 40 EUR

Grote glazen gembercoupe met deksel 20e eeuw, geslepen met bloemen en vlinders (1 chip) 38xø20cm. Cond.: G

3 Karaffen
Startprijs 60 EUR

Drie oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw, facetgeslepen en amandelgeslepen (1 stop mist) 26-37cm. Cond.: G

7 Delen glas
Startprijs 10 EUR

Glazen gegraveerde cakeschaal met 6 gegraveerde cakbordjes, gemerkt filigran 20e eeuw 34x15cm. Cond.: G

Kristallen karaf, verzilv. mont.
Resultaat: 60 EUR

Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G

Kristallen karaf + doosje
Startprijs 40 EUR

Twee delen glaswerk ca. 1900; 1x persglazen bonbon-dekseldoos met onderschotel en 1x kristallen waterkan, waaiervormig geslepen met idem geslepen onderschotel (2 sets) Cond.: U

Kristallen glas, geëtst
Startprijs 110 EUR

19e Eeuws kristallen glas met florale voorstelling op voet H.: 17cm. Cond.: U

Kandelaar
Startprijs 60 EUR

Prachtige zware kristallen kandelaar ca. 1890 in goede staat, licht bekrast onder de voet 27x18x18cm. Cond.: G

2 Kristallen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R

Krist. natfruitschaal + onderschotel
Startprijs 60 EUR

Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R

Orrefors vaas
Startprijs 10 EUR

Glazen Orrefors vaas 31xø8cm. Cond.: G

Grote kunstglazen schaal
Startprijs 25 EUR

Grote kunstglazen fruitschaal, paars en neutraal met mat glas 50-er/60-er jaren 17x29x29cm. Cond.: G

Groen glazen schaal
Startprijs 20 EUR

Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat

Kristallen verdeelschaal, 7-delig
Resultaat: 45 EUR

Zware 7-delige kristallen hapjes/verdeelschaal bestaand uit grote onderschotel en 6 kristallen verdeelbakken 1e helft 20e eeuw. minimale chips 6xø28cm. Cond.: R-G

Kunstglazen groene schaal
Startprijs 25 EUR

Grote kunstglazen fruitschaal, groengeel van kleur in bloemvorm 50-er/60-er jaren 12x38x20cm. Cond.: G

Glazen fles met hand
Resultaat: 42 EUR

Glazen mondgeblazen fles 19e eeuw met hand (gematteerd) 24x7cm. Cond.: G

3 Deel kristal
Startprijs 15 EUR

Drie delen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaaltje als asbak 6x10x7,5cm. 1x bloemenvaas 21x17cm. en 1x karaf met amandel- en ruitslijpsel 22x11xø10cm. Cond.: G

6 Krist. wijnglazen + karaf
Resultaat: 10 EUR

6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G

Bloemvaas ca. 1900
Startprijs 25 EUR

Cilindrische vaas ca. 1900, paars met goud- en emailledecor 22xø8cm. Cond.: G

Kaasstolp, ruitkristal
Startprijs 30 EUR

Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M

Krist. bowlpot met onderschotel
Startprijs 100 EUR

Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R

2 Glazen dekselschalen
Startprijs 20 EUR

Twee glazen bonbonschalen met deksel 20e eeuw (1x Imp Babylon Design, mondgeblazen), zwaar uitgevoerd 18,5xø15cm. en 24xø14cm. Cond.: G