Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

F.V.C. '43, pastel waterlelies
Resultaat: 30 EUR

Monogram F.V.C. 6-3-'43, pastel op papier, waterlelies 50x35cm. Cond.: G

Schilderij, H. Schallenberg
Resultaat: 26 EUR

Huibert Schallenberg (Delft 1883 - 1909), olieverf op paneel, vaas met anemonen 10x8cm. Cond.: G

Omgeving Nicolaas van Berchem
Resultaat: 25 EUR

Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G

Schilderij, Rattiman
Resultaat: 25 EUR

Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G

Oliegrafie naar Ruysdael
Resultaat: 25 EUR

Naar Ruysdael, oliegrafie op papier, landschap met vee en figuren 32x33cm. Cond.: G

Schilderij, damesportret
Resultaat: 25 EUR

Cyhusen 1954, olieverf op paneel, meisjesportret met poes 23x29cm. Cond.: G

J. Verschuur
Resultaat: 25 EUR

J. Verschuur, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: M

S. Kok, houtskool tekening
Resultaat: 25 EUR

S. Kok, houtskool op papier, zittende sigaret rokende man met hoed 12x15cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Resultaat: 25 EUR

2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollandse plasgezichten 12x12cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Resultaat: 25 EUR

2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G

J.Jansen
Resultaat: 25 EUR

J.Jansen, olieverf op linnen, oude man 30x40cm. Cond.: G

Litho Alfred 67
Resultaat: 25 EUR

Alfred van Wenning 1967, litho op papier, absctracte figuren 117/200 43x26cm. Cond.: G

Ets, Em Boiluim pinx et sculp
Resultaat: 25 EUR

Em Boiluim pinx et sculp 19e eeuw, ets op papier, lachen aan het hof 21x14,5cm. Cond.: G

Bootjes
Resultaat: 25 EUR

Zeegezicht met driemasters 21e eeuw, olieverf op paneel 13x18cm. Cond.: U

Jan Korthals, Venetië
Resultaat: 21 EUR

Jan Korthals (Amsterdam 1916 - ), lithografie op papier, Venezia 14/3 '64, 27x18cm. Cond.: G

Aquarel, boerderij aan waterkant
Resultaat: 20 EUR

M.H. Scheltens - Venema, aquarel op papier, watergezicht met boerderij 47x35cm. Cond.: G

Drukwerk, Luigi Boille
Resultaat: 20 EUR

Boilly 76 Texoprint, reproductie op stof, abstracte compositie op stof 70x70cm. Cond.: G

Ongesigneerde ets, boerenvrouw
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 9,5x15cm. Cond.: G

Gravure, Gavarni
Resultaat: 20 EUR

Gavarni, handingekleurde gravure, L'artiste physionomie des modes 17x22cm. Cond.: G

10 Gravures
Resultaat: 20 EUR

Tien Franse gravures ca. 1900 met diverse voorstellingen van figuren in originele lijsten 10,5x7,5cm. Cond.: G

M. Maat, Vechtoever
Resultaat: 20 EUR

M. Maat 1989, aquarel op papier, Vechtoever Maarssen 38x28cm. Cond.: G

Vogel
Resultaat: 20 EUR

Han van Meegeren, reproductie op papier, pauw 70x30cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 17 EUR

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Aquarel, Trogir
Resultaat: 15 EUR

Trogir Kvakovic '87, aqaurel op papier, kathedraal met poort 16x26cm. Cond.: G

Ets Amsterdamse poort
Resultaat: 15 EUR

A. Wieringa, ets op papier, Amsterdamse poort Haarlem nr. 142/250 19x15cm. Cond.: G

Ets, ongesigneerd 18e-19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, ets op papier, De Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam 16,5x12cm. Cond.: G

Kopergravure, bezoek
Resultaat: 15 EUR

C. Sohn Jr. (Dusseldorf 1872), kopergravure op papier, "Wilkommener Besuch" 43x32cm. Cond.: G

Kopergravure, geheim
Resultaat: 15 EUR

M. Wunsch ca. 1890, kopergravure, "Ein Wichtiges Geheimnis" 33x45cm. Cond.: G

Setffano Della Bella, gravure
Resultaat: 10 EUR

Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G

Stalinterieur naar Wouwerman
Resultaat: 10 EUR

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

2 Prenten jachttafereel
Resultaat: 10 EUR

2x Müller, reproductie op papier, jagers op hertenjacht 42x32cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, aquarel op papier, figuren in rijstveld 36x26cm. Cond.: G