12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

W.C. Rip 1505
W.C. Rip
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij 17e-18e eeuw, kaarslicht 1506
Schilderij 17e-18e eeuw, kaarslicht
Startprijs 600 EUR
Corneille 1507
Corneille

60 EUR

Corneille 1508
Corneille

60 EUR

Corneille 1509
Corneille

60 EUR

W.A.Knip 1510
W.A.Knip
Startprijs 700 EUR
Kagie 1511
Kagie
Startprijs 120 EUR
Saal Born 1512
Saal Born
Startprijs 240 EUR
Paradies 1513
Paradies
Startprijs 475 EUR
Schilderij 1514
Schilderij
Geen vanafprijs
Schilderij, Knoofe 1515
Schilderij, Knoofe
Geen vanafprijs
Ets, koning 1516
Ets, koning
Geen vanafprijs
Schilderij, A. Geyp 9200
Schilderij, A. Geyp
Startprijs 500 EUR
Schilderij, J. Paut 9201
Schilderij, J. Paut
Startprijs 40 EUR
Schilderij, G. Krol 9202
Schilderij, G. Krol
Startprijs 100 EUR