26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...
Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.
Jugendstil Art Nouveau tablet (plated) met 11 borrelglaasjes en plated houder. Gesigneerd C. Neeffs. In goede originele staat 3x34x16cm. en 5xø3,3cm. Cond.: G
Biedermeier tafel ca. 1830 mahoniefineer met kolompoot, fineerschade 76xø106cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosterse vrouw met ram en schaap 50x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Eikenhouten Hollandse spiegel ca. 1910 in goede originele staat met facetgeslepen spiegels 156x68x10cm. Cond.: G
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G
Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G
D. Luik, olieverf op linnen, landschap met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Twee tinnen Jugendstil (Art Nouveau) schalen met zweepslagmotief, gemerkt Duitsland 30x20x7cm. en 29x13x1cm. Cond.: G
Chinees porseleinen familie roze bord met bloemendecor in uitstekende staat ø22,5cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse imari porseleinen bordjes met plantenmotief ø11cm. Cond.: G
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 2 vazen ongemerkt met blauw bloemenmotief 29xø14cm. en 24xø11cm. en 1x Petrus Regout Maastricht bordje decor Hong ø15cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Kutani porseleinen siervazen met oren. Afgebeeld met landschapsdecor en geisha's. 1 oude haarscheur verder in goede staat, gedetailleerd uitgewerkt 30xø15cm.
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G
Oude Chinese jade snuiffles met originele stop met draak rondom. 20e eeuw of ouder 7,5x4,5x3,5cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G
Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G
Twee koffiepotten 19e eeuw; 1x Villeroy & Boch Dresden (goed) en 1x ongemerkt met gouddecor en portret (haarscheur en chip) 20-23cm. Cond.: R-G