13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Ca., 1600 stuks in kratje
Resultaat: 220 EUR

Krat met ca. 1600 diverse kaarten.

Bijzettafeltje Queen Anne
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Queen Anne stijl bijzettafel met origineel bronzen beslag op de lade ca. 1900 75x70x45cm. Cond.: G

3 Chinese bordjes
Startprijs 30 EUR

Drie Chinese schoteltjes 19e eeuw met blauw decor en 2 chips ø10-ø11cm. Cond.: M

6 Albums
Resultaat: 50 EUR

Zes albums met diverse kaarten Europa o.a; Nederland en Duitsland.

Platelen vaas
Resultaat: 200 EUR

1 Album Haarlem
Resultaat: 180 EUR

Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G

Nederland Divers
Resultaat: 60 EUR

Nederland, collectie postfris en enkele poststukken

Restservies Rörstrand Zweden
Resultaat: 120 EUR

Schilderij, plasgezicht met eenden
Resultaat: 100 EUR

Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G

2x 18e eeuws Capucijner
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen bordjes met planten- en vlindermotief ø11,1cm. Cond.: G

Anton Heyboer
Startprijs 250 EUR

Anton Heyboer, acryl op papier "vrouw" 30,5x39cm. Cond.: G

Schilderij, boerenhoeve
Startprijs 190 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, boerenhoeve 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, beekoever
Resultaat: 75 EUR

Monogram G.W. ca. 1900, olieverf op linnen, slootgezicht met man in roeiboot 24x30cm. Cond.: G

Corneille, houten sculptuur
Resultaat: 600 EUR

Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G

Schilderij, naar Wouterus
Resultaat: 275 EUR

Gesigneerd W. Verschuur ca. 1900, olieverf op paneel, paarden in de stal (eiken paneel) 35x24cm. Cond.: G