Hollandse eikenhouten Queen Anne stijl bijzettafel met origineel bronzen beslag op de lade ca. 1900 75x70x45cm. Cond.: G
Drie Chinese schoteltjes 19e eeuw met blauw decor en 2 chips ø10-ø11cm. Cond.: M
Album met prenten en oude postkaarten Holland 1e helft 20e eeuw, gekleurd en ongekleurd 28x23cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen bordjes met planten- en vlindermotief ø11,1cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, boerenhoeve 30x24cm. Cond.: G
Monogram G.W. ca. 1900, olieverf op linnen, slootgezicht met man in roeiboot 24x30cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G
Gesigneerd W. Verschuur ca. 1900, olieverf op paneel, paarden in de stal (eiken paneel) 35x24cm. Cond.: G