Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G

Engels mahonie hangkastje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G

13 Tegels, figuren
Resultaat: 210 EUR

Dertien Hollandse tegels met figurendecor 17e eeuw, beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: M

Hangkastje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten fineer Hollands hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 53x50x14cm. Cond: G

9 Delen aardewerk Delft
Startprijs 25 EUR

Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G

6 Platte borden KPM
Startprijs 300 EUR

Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U

6 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Zes oude stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Philippe stijl met goede creme velours toffering en mooi snijwerk, 100x50x57cm. Cond.: G

3 Chinese bordjes
Startprijs 30 EUR

Drie Chinese schoteltjes 19e eeuw met blauw decor en 2 chips ø10-ø11cm. Cond.: M

Glazen salontafel
Resultaat: 120 EUR

Grote glazen salontafel 2e helft 20e eeuw. Italiaanse stijl met messing leeuwenkoppen en poten. Facetgeslepen glasplaat en spiegel onderin. In zeer goede staat 41x105x103cm. Cond.: G

Platelen vaas
Resultaat: 200 EUR

Gouda Zuid-Holland geglazuurde platelen vaas met monogram in goede staat 22xø20cm. Cond.: G

Tafel met tegeltjes
Startprijs 25 EUR

Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G

Restservies Rörstrand Zweden
Resultaat: 120 EUR

Oud Rörstrand Zweden rest koffieservies met blauw bloemendecor bestaande uit; 1 koffiepot, suikerpot, 9 schotels en 8 kopjes Cond.: G

2x 18e eeuws Capucijner
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse capucijner porseleinen bordjes met planten- en vlindermotief ø11,1cm. Cond.: G

Chesterfield voetenbankje
Resultaat: 90 EUR

Oud Chesterfield lederen voetenbank, gemerkt Centurion Chesterfield 2e helft 20e eeuw met houten voet. Mahonie gekleurd 39x69x45cm. Cond.: G

Bijzettafeltje Queen Anne
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Queen Anne stijl bijzettafel met origineel bronzen beslag op de lade ca. 1900 75x70x45cm. Cond.: G