Antiek Hollands zilveren dubbele mergboor 835/000 grootkeur, jaarletter F: 1840, MT: onleesbaar ca. 45gr. L.: 20,5cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosterse vrouw met ram en schaap 50x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Twee delen Fayence keramiek polychroom 20e eeuw; 1x Frankrijk wijwaterbakje 23x16x5cm. en 1x tafelstuk Italië 25x21x21cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G
Twee delen Perzisch aardewerk 20e eeuw met bloemdecor; 1x oorvaas 20xø22cm. en 1x dekselschaal 7xø18cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R
Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G
Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G
Twee tinnen Jugendstil (Art Nouveau) schalen met zweepslagmotief, gemerkt Duitsland 30x20x7cm. en 29x13x1cm. Cond.: G