Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Zilveren suikerklontjestang met schelpmotief-bekken en 2 dragen putti op de armen van de schaar. het geheel is sterk geprofileerd. Voorzien van oude belastingstempel 925/000 (begin 1900) ca. 54gr. 13,...
Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G
Bijzonder stuk: Engels sterling zilveren bokaal waarin cijferringklok. Aan beide zijden en op de voet evenals op de knop zijn vuurvergulde koordkettingen gemonteerd. Bovenop deze "trofee"is een kleine...
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
Zilveren Oosters zeilschip (driemaster) met 4-tal roeispanen en kanon op voorplegt. L.: 16cm. H.: 21cm. (incl. houten console) Cond.: U
Russische cloisonne kousch met florale motieven waarin verwerkt 11 ovale cabuchon geslepen half edelstenen voorzien van diverse Russische zilver keuren. Totale lengte 9 cm., H. 5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Bijzonder groot zilveren barok tafelstuk bestaande uit basement op vier opengewerkte poten. De baluster draagt aan twee zijden met opengewerkte dragers. Twee ronde bekkens en torst bovenop 1 groot bek...
Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...
Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U
Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47
Ring WG/GG 585/000 bezet met briljanten ca.1.3 crt., W/SI-PI, ø 56, 5.4 gr.
Ring GG 375/000 met een ovaal gefac.robijn 9x7mm.,,10xø2mm.robijnen, 10x ø2mm. smaragden en 8x ø2mm., saffieren ø 62, ca. 4.55 gr.
Ring GG 375/000 met een gefac.robijn, 11x11 mm., en 8 diamanten 0.08 crt.. ø56, ca.4.8 gr.
Collier van gefac.robijnen 5-7mm., karabijn sluiting zilver 925/000 L.47 cm., 18.4 gr.
Ring GG/WG 585/000 bezet met 2 briljanten 0.50 crt. W/SI ø57, 5.4 gr
Ring WG 750/000 met een diamant hart 1.01 crt,TW/PI en 16 briljanten ca.0.18 crt. W/SI. ø56, 3.9 gr.
Rring GG 18 krt. bezet met saffieren en 60 briljanten, ø55, ca.6.90 gr.
Hanger WG 750/000 met een natuurlijke gefac.kunziet, 26.68 crt., 18 x 16 x 10 mm., in zeer goede zacht roze transparante kleur, zeer goed slijpsel,en helderheid, en briljanten 1.2 crt. W/SI,L 36 mm.,...