Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Aparte houten gefiguurzaagde stalamp met als voorstelling dansende paren. Vermoedelijk Duitsland ca. 1920 38x21x21cm. Cond.: G
Fragment van een Egyptisch of Romeins beeld (authentiek) van een vrouwenhoofd met haardracht 7,5x6,5x5,5cm. Cond.: G
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R
Prachtige benen lijst met ovaal damesportret in interieur 20e eeuw. (Lithografie overgeschilderd) 20,5x17cm. Cond.: G
Aparte Chinese tafellamp ca. 1940 met groen spekstenen bewerkte voet en Foo-Hond bovenop. In goede originele staat 51x10x8cm. Cond.: G
Drie Kantonees porseleinen borden ca. 1920 met bloemendecor in goede staat ø24cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met rood/blauwe basiskleuren en bloemenmotief. Mooie kwaliteit 260x173cm. Cond.: G
Oud 3-delig neo-barok bankstel bestaand uit; 3-zitsbank en 2 royale fauteuils. Houtwerk is goed, stoffering is matig 105x220x90cm. en 105x93x90cm. Cond.: R
Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U
Eikenhouten Jugendstil coulissentafel (zonder tussenblad) met snijwerk (bloemen) en onderling verbonden poten. In zeer goede originele staat 75x97x127cm. Cond.: G
26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...
D. Luik, olieverf op linnen, landschap met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.
Jugendstil Art Nouveau tablet (plated) met 11 borrelglaasjes en plated houder. Gesigneerd C. Neeffs. In goede originele staat 3x34x16cm. en 5xø3,3cm. Cond.: G
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Biedermeier tafel ca. 1830 mahoniefineer met kolompoot, fineerschade 76xø106cm. Cond.: R
Eikenhouten Hollandse spiegel ca. 1910 in goede originele staat met facetgeslepen spiegels 156x68x10cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G
Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G