13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Schilderij, gesigneerd Bosboom 1008
Schilderij, gesigneerd Bosboom

850 EUR

Schilderij, naar Leickert 1110
Schilderij, naar Leickert

850 EUR

Sepia, boslandschap met schuur 1190
Sepia, boslandschap met schuur

850 EUR

Bronzen penning, postduif 2236
Bronzen penning, postduif

800 EUR

Gouden armband 29
Gouden armband

750 EUR

Kinder-rapier 2462
Kinder-rapier

750 EUR

Wandelstok, ramskop 118
Wandelstok, ramskop

700 EUR

Geldkist 18e eeuw 2006
Geldkist 18e eeuw

700 EUR

Franse lantaarnklok 3584
Franse lantaarnklok

680 EUR

Engelse staande klok 3654
Engelse staande klok

650 EUR

Zilv. inktstel, 19e eeuw 194
Zilv. inktstel, 19e eeuw

625 EUR

Evert Moll 1007
Evert Moll

625 EUR

Narrenkast 4077
Narrenkast

625 EUR

Zilveren tablet 25
Zilveren tablet

600 EUR

Div. gouden ringen 384
Div. gouden ringen

600 EUR

Corneille, houten sculptuur 1086
Corneille, houten sculptuur

600 EUR

A.J.Zwart 1224
A.J.Zwart

600 EUR

Hollandse oorkonde 2356
Hollandse oorkonde

600 EUR

Chinees A.M. 353 2724
Chinees A.M. 353

600 EUR

Bureau Dresden barok 4004
Bureau Dresden barok

600 EUR

2 Vazen op zwarte hockers 6036
2 Vazen op zwarte hockers

600 EUR

Hollands empire hekjeskabinet 4012
Hollands empire hekjeskabinet

580 EUR

Pantok Rafex 1268
Pantok Rafex

575 EUR

Werdicke kast 4264
Werdicke kast

575 EUR