13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Bronzen beeldje, dame ontkleed 5005
Bronzen beeldje, dame ontkleed

325 EUR

Bronzen haan 5055
Bronzen haan

325 EUR

Grote porseleinen groep 6428
Grote porseleinen groep

325 EUR

Schilderij, Gien Brouwer 1027
Schilderij, Gien Brouwer

300 EUR

Schilderij, naar Wouterus 1144
Schilderij, naar Wouterus

300 EUR

52 Kaarten plattegronden 1185
52 Kaarten plattegronden

300 EUR

6 Gravures, 18e eeuw 1387
6 Gravures, 18e eeuw

300 EUR

Schilderij, Jacobsen 1433
Schilderij, Jacobsen

300 EUR

22 Medailles 2357
22 Medailles

300 EUR

Klokkenstel 3510
Klokkenstel

300 EUR

Vergulde pendule 3517
Vergulde pendule

300 EUR

Blauw pors. klok 3528
Blauw pors. klok

300 EUR

Porseleinkast 4010
Porseleinkast

300 EUR

Gestoken boekenkast 4019
Gestoken boekenkast

300 EUR

Lederen stoel + voetenbankje 4073
Lederen stoel + voetenbankje

300 EUR

Kussenkast 4094
Kussenkast

300 EUR

Mahonie kabinet 4102
Mahonie kabinet

300 EUR

Grunderzeit naaitafeltje 4192
Grunderzeit naaitafeltje

300 EUR

Rozenburg wandschotel 6001
Rozenburg wandschotel

300 EUR

Ivoren valkenier 6079
Ivoren valkenier

300 EUR

Vogelkooitje 2007
Vogelkooitje

290 EUR

Schilderij, naar Wouterus 1103
Schilderij, naar Wouterus

275 EUR

Antieke Atlas van China + kaart 1459
Antieke Atlas van China + kaart

275 EUR

Lederen stoel 4076
Lederen stoel

275 EUR