Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Imari petroleumlamp 6515
Imari petroleumlamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jugendstil stijl vaas 6516
Jugendstil stijl vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jugendstil vaas vrouw 6517
Jugendstil vaas vrouw

Resultaat:

120 EUR

Kantonees gemberpotje 6518
Kantonees gemberpotje
Startprijs 20 EUR
Kantonees vaasje 6519
Kantonees vaasje
Startprijs 40 EUR
Knobbelvaas 6520
Knobbelvaas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kutani vaas ca. 1900 6521
Kutani vaas ca. 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lampetstel 6522
Lampetstel

Resultaat:

25 EUR

Majolica bierkruik 6523
Majolica bierkruik
Startprijs 50 EUR
Majolica bierkruik, zeeman 6524
Majolica bierkruik, zeeman
Startprijs 50 EUR
Meissen potje, zilv rand + schaaltje 6525
Meissen potje, zilv rand + schaaltje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Oosterse vaas 6526
Oosterse vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oosterse vaas 6527
Oosterse vaas

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Pauw schaal 6528
Pauw schaal

Resultaat:

20 EUR

Plateel schaal 6529
Plateel schaal
Startprijs 40 EUR
Plateel schotel + 12 bakjes 6530
Plateel schotel + 12 bakjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Platelen schaal 6531
Platelen schaal

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen bierkruik 6532
Porseleinen bierkruik
Startprijs 80 EUR
Porseleinen dekselschaal 6533
Porseleinen dekselschaal
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Porseleinen figuur, 19e eeuw 6534
Porseleinen figuur, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Porseleinen fluit 6535
Porseleinen fluit
Startprijs 60 EUR
Porseleinen spiegel, Thuringen 6536
Porseleinen spiegel, Thuringen
Startprijs 130 EUR
Reservisten kruik 6537
Reservisten kruik
Startprijs 25 EUR
Royal Goedewagen coupe 6538
Royal Goedewagen coupe
Startprijs 15 EUR