Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Vazen 6381
3 Vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote vaas 6509
Grote vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jugendstil vaas vrouw 6517
Jugendstil vaas vrouw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Theebus 6549
Theebus

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Goudimari schotel 6503
Goudimari schotel

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Chin. knobbelvaas, 19e eeuw 6039
Chin. knobbelvaas, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouds platelen vaas 6073
Gouds platelen vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zwart stenen Chinese flacon 6160
Zwart stenen Chinese flacon

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Goudsteen kastkommen 6240
2 Goudsteen kastkommen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Capucijner kop&schotels 6396
2 Capucijner kop&schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke gemberpot 6471
Antieke gemberpot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chin. pors. capucijner schaal 6042
Chin. pors. capucijner schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote imari vaas 6153
Grote imari vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Staand lampje 6210
Staand lampje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Capucijner kop&schotels 6324
3 Capucijner kop&schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wit servies met bloemetjes 6329
Wit servies met bloemetjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
10 Tegels, landschapjes blauw 6353
10 Tegels, landschapjes blauw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kaststel 6566
Kaststel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Kop&Schotels 18e eeuw 6410
4 Kop&Schotels 18e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
3 Keramieken borden 6426
3 Keramieken borden

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Kutani dekselpot 6049
Kutani dekselpot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Fam Rose bord, 18e eeuw 6499
Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Imari petroleumlamp 6515
Imari petroleumlamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kavel diversen (11x) 6380
Kavel diversen (11x)

Resultaat:

85 EUR