Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
100 Tegels 6092
100 Tegels

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
100 Tegels 6095
100 Tegels

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
9 Kopjes & 11 schoteltjes 6158
9 Kopjes & 11 schoteltjes

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Meissen inktstel 6006
Meissen inktstel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Tegeltableau, bloemen 6009
Tegeltableau, bloemen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Tegeltableaus 6068
2 Tegeltableaus

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Porseleinen ruiters 6280
2 Porseleinen ruiters

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Japanse tegel 6390
Japanse tegel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Keramiek bowlpot 6479
Keramiek bowlpot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Figuur, Helene Wolfhohl 6007
Figuur, Helene Wolfhohl

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Borden, 18e eeuw 6028
3 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6048
Chinese vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
90 Tegels 6098
90 Tegels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Restservies Wedgwood India 6189
Restservies Wedgwood India

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees pors. dekselpot 6263
Chinees pors. dekselpot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
36 Jugendstil tegels 6354
36 Jugendstil tegels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese beker met oortje 6407
Chinese beker met oortje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Fam Rose bord, 18e eeuw 6398
Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
6 Tegels, musketiers 6456
6 Tegels, musketiers

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Porseleinen inktstel met putti 6008
Porseleinen inktstel met putti

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6046
Chinese vaas

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Grote kom, kinderspelen 6163
Grote kom, kinderspelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 6230
Grote Chinese vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Restservies Rörstrand Zweden 6306
Restservies Rörstrand Zweden

Resultaat:

120 EUR