Grote vergulde Franse pendule ca. 1850 met romantische man en vrouw bij een palmboom voorstelling. 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. In zeer goede originele staat. 47x33x11 cm.
18eEeuwse Franse lantaarnklok met 1 wijzer en emaille cartouches (zonder ketting, gewichte en slinger) In goede originele staat. 41x21x18 cm., Cond.:G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1860 met figuur. Voorstellend vrouw met snoeimes en druiveranken. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Hollands keramieken pendule ca. 1880 Delft of Makkum (onduidelijk gemerkt, Tichelaar?). 8-Daags uurwerk, aardewerk is in goede staat 29x26x13cm. Cond.: G
Oude Schmidt console wandklok, gemerkt Schmidt (zonder slagwerk), rood met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw in goede staat 44x18x10cm.
Kleine bronzen reiswekker 20e eeuw met wit emaille wijzerplaat in goede staat 9x5x4,5cm. Cond.: G
Regelateur in massief eikenhouten kast ca. 1890, gemerkt C.W. Fabrikmarke in goede originele staat 70x33x16cm. Cond.: G