Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

W.G.F. Jansen
Startprijs 1.000 EUR

Willem Georg Frederik Jansen ( Harlingen 1871- Blaricum 1949), olieverf op paneel, landschap met koe bij drenkplaats 35x25cm. Cond.: G

Ongesigneerd 17e-18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw (Italiaanse school?), olieverf op linnen, landschap met figuren. Naamplaat op lijst Ch. van falen 35x27cm. Cond.: G

Henk v. Leeuwen
Startprijs 250 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater ( Ter Aar 1890 - ), olieverf op paneel, beek in de bergen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Vertin
Resultaat: 2.550 EUR

Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G

Constant Artz
Startprijs 2.000 EUR

Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U

Jef v. Leemputten
Startprijs 500 EUR

Jef van Leemputten ( 1865 - 1948 Belgische school), olieverf op linnen, landschap met kippen en haan 18x24cm. Cond.: G

J.J. van Leeuwen, straatgezicht
Startprijs 850 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figure. 100x100 cm., Cond.:U

Evert Moll
Resultaat: 625 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Bosboom
Resultaat: 850 EUR

Gesigneerd J. Bosboom fecit, 19e eeuws paneel met vergulde lijst. Vermoedelijk geen originele Johannes Bosboom maar een andere goede 19e eeuwse kerkinterieur schilder, olieverf op paneel, Hollands ker...

Pastel, J. Altink
Startprijs 2.400 EUR

Jan Altink (Groningen 1885 - 1976) Groninger ploeg, pastel op papier, koeien op weiland met boerderij op achtergrond 62x50cm. Cond.: G

Spaans schilderij
Startprijs 500 EUR

J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G

Spaans schilderij
Startprijs 500 EUR

J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, edele heer op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G

Ongesigneerd, man met jongen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G

Gouache J. Alting
Startprijs 2.000 EUR

Jan Altink 55 (Groningen 1885 -1976) Groninger ploeg, gouache op papier, landschap met boerenhuizen 40x50cm. Cond.: G

W.J. Pasman
Resultaat: 200 EUR

Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G

Schilderij, Jean Madura
Startprijs 2.500 EUR

Jean Madura (19e eeuwse Orientalist), olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht met figuren 120x72cm. Cond.: G

Schilderij, plasgezicht met eenden
Resultaat: 100 EUR

Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G

Ype Wenning
Startprijs 600 EUR

Ype Wenning (1879 Leeuwarden - Wassenaar 1959), olieverf op linnen, boerenhuis bij avond 23x40cm. Cond.: G

Van Rossum Du Chattel
Startprijs 500 EUR

Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917), olieverf op paneel, studie bosgezicht met figuren 24x18cm. Cond.: G

Icoon, Gottesmutter
Startprijs 800 EUR

Moeder Gods van het teken (Znamenje); Maria in biddende houding (orante) met het kind Jezus en twee serafijnen. Randheiligen St. Nicolaas en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon...

Schilderij op paneel
Startprijs 750 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws religieus olieverf op paneel. Corpus Christie met twee heiligen (gouddecor) 91x60cm. Cond.: G

Icoon, Kazanskaja
Startprijs 750 EUR

Moeder Gods van Kazan; Maria met het kind Jezus en twee randheiligen; beschermengel en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon 2e helft 19e eeuw. 30x26cm.

Ton Ancone, koeien
Startprijs 150 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, koeien met herderin op pad (naar een schilderij van Arnold Marc Gorter) 60x80cm., Cond.: G

Paul v. Eeden
Startprijs 250 EUR

Paul van Eeden ( Ned. Indië 1907 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap in Haagse School stijl 70x51cm. Cond.: G