Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...
Moderne lichtbruin lederen tweezitsbank met zwarte randjes afgezet in hele goede staat 92x208x100cm. Cond.: G
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G
Grenenhouten Mechels buffet met originele oude beschildering ca. 1880 in zeer goede originele staat 208x130x50cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 met losse voet en zuilen. Rijk bestoken in goede ongerestaureerde staat 103x105x71cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten theetafel met lade en Queen Anne poten ca. 1900. Origineel bronzen beslag in zeer goede staat 71x52x78cm.
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. Fijn uitgewerkt met creme velours stoffering in goede staat 90x60x49cm. Cond.: G
Duits notenhout fineer Grunderzeit buffet ca. 1880 met mooi bewerkte panelen en snecken. In goede originele staat 210x134x61cm. Cond.: G
Franse etagetafel met Japans lakwerk ca. 1880 in goede originele staat. Zwart met goud/bruin en parelmoer inleg. Landschap met vogeldecor 82x60x40cm. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met lade , schappen en originele kroon ca. 1880. In zeer goede originele staat 205x111x45cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wandelstokken-houder (parapluhouder) met koperen lekbak ca. 1890. Zijkanten versierd met zeemeerminnen in goede originele staat 102x49x18cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G
Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer uittrektafel ca. 1830 met kolompoten en driespant. In goede originele staat (zonder tussenbladen) 75xø104cm. Cond.: G
Engelse licht mahoniehouten bewerkte kinderstoel ca. 1900 met gevlochten rieten zitting z.g.n. hoekstoel,Cond.: G
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G
Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G
Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas ca. 1920 in goede staat 74x83x45cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer secretaire met schuine klep en glasopzet ca. 1940. Onder 3 lades met daarboven schuine klep waarachter vakverdeling met 1 lade. Losse glasopzet met 2 deuren 195x73x45cm. Con...
Eikenhouten Duitse bijbelstandaard Louis Philippe ca. 1880 in zeer goede staat 105x53x30cm.
Grunderzeit notenfineer naaitafel ca. 1880, binnenwerk met intarsia. In redelijke / ongerestaureerde staat 77x49x40cm. Cond.: R
Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.