Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting. Tevens een bijbehorende voetenbank in zeer goede staat 107x75x72cm. en 39x54x42cm. (nieuwprijs €1.800,00)
Engelse halve-maan tafel (helft van een hele tafel) met getorste poten van massief eiken ca. 1900 Cond.: G
Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw, tweekleurig bruin in zeer goede staat 100x94x82cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G
Vier eikenhouten bewerkte stoelen met wijnranken motief en zijde stoffering ca. 1890. Frankrijk of Zwitserland 109x43x49cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten armleun-kinderstoel ca. 1800 in zeer goede originele staat 49x40x39cm. Cond.: G
Eikenhouten piedestal ca. 1920 met etage en snijwerk in de spijlen in goede originele staat 111x30x30cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Louis Quinze stijl eettafel met bloemintarsia in notenhout op het blad. Mooi snijwerk rondom met bloemenmotief (vermoedelijk Duitsland). In zeer goede staat 69xø101cm. Cond.: G
Grote facetgeslepen spiegel met goudkleurige galerielijst in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 176x97cm. Cond.: G
Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.
Oude wortelnoten fineer 1-deurs vitrine-opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x140x50cm. Cond.: G
Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G
Chique Engels mahoniehouten kabinet 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits-stijlmeubel in zeer goede staat. Boven 2 deuren onder klep. Stuk uit de rugwand 182x138x58cm. Cond.: G
Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G
Oud wortelnoten fineer Hollands hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 53x50x14cm. Cond: G
Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse kussen(ranken)kast in Renaissance stijl met lades en schappen. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x177x62cm. Cond.: G
Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G