Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen stoel
Resultaat: 330 EUR

Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)

Lederen stoel + voetenbankje
Resultaat: 300 EUR

Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting. Tevens een bijbehorende voetenbank in zeer goede staat 107x75x72cm. en 39x54x42cm. (nieuwprijs €1.800,00)

Eiken halve-maan tafel
Startprijs 80 EUR

Engelse halve-maan tafel (helft van een hele tafel) met getorste poten van massief eiken ca. 1900 Cond.: G

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 275 EUR

Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw, tweekleurig bruin in zeer goede staat 100x94x82cm. Cond.: G

Narrenkast
Resultaat: 625 EUR

Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G

4 Eiken stoelen
Resultaat: 160 EUR

Vier eikenhouten bewerkte stoelen met wijnranken motief en zijde stoffering ca. 1890. Frankrijk of Zwitserland 109x43x49cm. Cond.: G

Engels mahonie hangkastje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G

Kinderstoel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Engelse iepenhouten armleun-kinderstoel ca. 1800 in zeer goede originele staat 49x40x39cm. Cond.: G

Eiken piedestal
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten piedestal ca. 1920 met etage en snijwerk in de spijlen in goede originele staat 111x30x30cm. Cond.: G

Tafel
Resultaat: 110 EUR

Antieke eikenhouten Louis Quinze stijl eettafel met bloemintarsia in notenhout op het blad. Mooi snijwerk rondom met bloemenmotief (vermoedelijk Duitsland). In zeer goede staat 69xø101cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 50 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met goudkleurige galerielijst in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 176x97cm. Cond.: G

Hollandse 3-laden commode
Startprijs 35 EUR

Kleine Hollands eikenhouten 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. 66x76x43cm. in goede staat.

Sierkastje met laden
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer 1-deurs vitrine-opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x140x50cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafeltje
Startprijs 40 EUR

Engels massief mahoniehouten etage-bijzettafel ca. 1880 in zeer goede staat 72x41x55cm. Cond.: G

Engels kabinet
Resultaat: 200 EUR

Chique Engels mahoniehouten kabinet 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits-stijlmeubel in zeer goede staat. Boven 2 deuren onder klep. Stuk uit de rugwand 182x138x58cm. Cond.: G

Sideboard teak
Resultaat: 60 EUR

Massief teakhouten sideboard 2e helft 20e eeuw met 7 lades en een deurtje in zeer goede staat 86x49x147cm. Cond.: G

Lederen armstoel
Resultaat: 350 EUR

Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G

Lederen armstoel
Resultaat: 450 EUR

Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G

Noten tafel
Resultaat: 15 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Hangkastje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten fineer Hollands hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 53x50x14cm. Cond: G

Kersen dressoir
Resultaat: 190 EUR

Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten Hollandse kussen(ranken)kast in Renaissance stijl met lades en schappen. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x177x62cm. Cond.: G

Biedermeier fauteuil
Resultaat: 90 EUR

Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G