Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie kabinet 4102
Mahonie kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grunderzeit naaitafeltje 4192
Grunderzeit naaitafeltje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lederen stoel 4076
Lederen stoel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grunderzeit buffet 4032
Grunderzeit buffet

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Mahonie bureau 4011
Mahonie bureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Damesbureau 4015
Damesbureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie kuifkast 4034
Mahonie kuifkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lederen bankje 4047
Lederen bankje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Spiegel 4198
Spiegel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bankstel 4217
Bankstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grunderzeit buffet 4246
Grunderzeit buffet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vitrine Swarovski 4116
Vitrine Swarovski

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Lederen bank 4026
Lederen bank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gestoken stoel 4131
Gestoken stoel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4153
6 Stoelen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ovale grote noten tafel 4023
Ovale grote noten tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mechels buffet 4028
Mechels buffet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pallisander vlinderbank 4053
Pallisander vlinderbank

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engels kabinet 4087
Engels kabinet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken/Marmer bloemzuil 4099
Eiken/Marmer bloemzuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Armleunstoelen 4160
2 Armleunstoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollandse glasvitrine opzet, wortelnoten 4260
Hollandse glasvitrine opzet, wortelnoten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kersen dressoir 4093
Kersen dressoir

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ronde uittrektafel 4038
Ronde uittrektafel

Resultaat:

185 EUR