Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Halve maan tafel 4129
Halve maan tafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Barokstijl commode 4182
Barokstijl commode

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grenen commode 4183
Grenen commode

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten theestoof 19e eeuw 4186
Wortelnoten theestoof 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stoeltje/pianokrukje 4190
Stoeltje/pianokrukje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken spiegel 4200
Eiken spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Breistoel 4205
Breistoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ronde tafel, Biedermeier 4207
Ronde tafel, Biedermeier

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mah.kolenkastje 4224
Mah.kolenkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Mahonie stoelen 1860 4209
4 Mahonie stoelen 1860

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken side-table 4222
Eiken side-table

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eikenhouten Jugendstil tafel 4243
Eikenhouten Jugendstil tafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahoniehouten bijzettafeltje 4245
Mahoniehouten bijzettafeltje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse mahoniehouten kinderstoel 4039
Engelse mahoniehouten kinderstoel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hollandse 3-laden commode 4162
Hollandse 3-laden commode

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude tuinbank 4180
Oude tuinbank

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Spiegel 4225
Spiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Eikenhouten Art Deco commode 4254
Eikenhouten Art Deco commode

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Etagere Grunderzeit 4111
Etagere Grunderzeit

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Ronde bijzettafeltjes 4112
2 Ronde bijzettafeltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Art Deco tafeltje 4125
Art Deco tafeltje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Keukenkastje met kruiden 4137
Keukenkastje met kruiden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Mahonie theetafel 4166
Mahonie theetafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engels bijzettafeltje 4187
Engels bijzettafeltje

Resultaat:

30 EUR