Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....
Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...
Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...
Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G
Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Nieuwaardig Tropisch licht houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 5 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. In uitstekende staat. 205x97x50 cm., Cond.:U
Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...
Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Engels mahoniehout fineer kabinet (2-delig en losse koplijst) ca. 1850. Lichte fineerschade, geen kromme deuren of scheuren 205x56x130cm. Cond.: R
Duitse notenhout fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 met losse voet en zuilen. Rijk bestoken in goede ongerestaureerde staat 103x105x71cm. Cond.: G
Kersenhouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw. Kwaliteitsmeubel bewerkt met koper op het blad. 3 Lades, 2 deuren en 2 rolluiken, houtgepint. Antieklook 78x179x93cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G
Engelse massief mahoniehouten lederen stoel. Chique kwaliteits- stijlmeubel met rondom bruin leer 2e helft 20e eeuw. (aankoopprijs 4 jaar geleden € 1.500,-) 90x77x67cm. Cond.: G
Antiek eiken Mechels schrijfbureau ca.1890, snijwerk met vossenkoppen. 10 lades(rechterlade heeft een kluis) en uitschuifbaar blad, onderling verbonden getorste poten. Hierbij een eikenhouten Mechelse...
Gispen metalen console met etages en glasplaten 2e helft 20e eeuw 93x60x30cm. Cond.: G
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting 107x75x72cm. (nieuwprijs €1.200,00)
Eiken dekenkist 18e eeuw met kerfwerk, geheel origineel met origineel slot 78x73x161cm.
Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 in zeer goede originele staat met gedraaide zuilen en panelen met jachtmotieven 239x140x58cm. Cond.: G
Lederen Stressless armleunstoel met draaibare voet en verstelbare zitting. Tevens een bijbehorende voetenbank in zeer goede staat 107x75x72cm. en 39x54x42cm. (nieuwprijs €1.800,00)
Eikenhouten Hollandse kussen(ranken)kast in Renaissance stijl met lades en schappen. 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x177x62cm. Cond.: G
Hollands mahoniehout fineer op eiken kabinet in originele staat ca. 1850. Lichte fineerschade, verder in goede staat 230x165x54cm. Cond.: G
Origineel Duits Grunderzeit naaitafeltje ca. 1890 met noten en wortelnoten fineer. 2 Lades en origineel binnenwerk met wortelnoten vakverdeling. Geheel staand op 3-spant poot 80x48x38cm. Cond.: G
Lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw, tweekleurig bruin in zeer goede staat 100x94x82cm. Cond.: G
Duits notenhout fineer Grunderzeit buffet ca. 1880 met mooi bewerkte panelen en snecken. In goede originele staat 210x134x61cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten schrijbureau ca. 1880 staand op 4 zeskantige poten. Het bureau is voorzien van bronskleurige applicaties. Opklapbaar blad met daarachter lades en 1 grote lade onder. Het meubel is...
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met lade , schappen en originele kroon ca. 1880. In zeer goede originele staat 205x111x45cm. Cond.: G
Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.
Notenhout fineer spiegel ca. 1880 met goudkleurig snijwerk in zeer goede originele staat 100x55cm. Cond.: G
Notenhouten 3-delig bankstel 19e eeuw, handgestoken met nette stoffering in goede originele staat 78x134x51cm. en 94x44x46cm. Cond.: G
Duitse notenfineer Grunderzeit buffet ca. 1890 in goede originele staat met zuilen en rijk bewerkte panelen. Blad is opnieuw gefineerd 224x140x71cm. Cond.: G
Oude vitrine-tentoonstellingkast met drie lades en 3 schappen, gekocht bij Swarovski (mahoniekleur) met ingebouwde verlichting 180x63x25cm. Cond.: G
Moderne lichtbruin lederen tweezitsbank met zwarte randjes afgezet in hele goede staat 92x208x100cm. Cond.: G
Duitse notenhouten opengewerkte Louis Philippe voltaire met rode velours gestoffeerd. In zeer goede originele staat 126x91x65cm. Cond.: G
Zes eikenhouten stoelen ca. 1920 met hoge rugleuning. Zittingen zijn bekleed net bruin leer. Goede kwaliteit 109x43x43cm. Cond.: U
Grote notenfineer ovale uittrektafel ca. 1850 met taps toelopende poten (zonder tussenbladen). In goede originele staat 73x139x197cm. Cond.: G
Grenenhouten Mechels buffet met originele oude beschildering ca. 1880 in zeer goede originele staat 208x130x50cm. Cond.: G
Grote palisander vlinderbank met snijwerk ca. 1880 en velours stoffering (slijtage), verder in goede staat 106x198x85cm. Cond.: G
Chique Engels mahoniehouten kabinet 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits-stijlmeubel in zeer goede staat. Boven 2 deuren onder klep. Stuk uit de rugwand 182x138x58cm. Cond.: G
Prachtige hoge eikenhouten piedestal in Louis Seize stijl ca. 1880 met marmeren bovenblad 116x27x27cm. Cond.: G
Set van twee Engelse armleunstoelen massief mahonie,met gedraaide poten en roze velours bekleding. 106x70x66 cm., Cond.:G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl glasvitrine opzet 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en sloten. Onder 3 lades en boven 1 deur 210x135x57cm. Cond.: G
Breed kersenhouten stijlmeubel (dressoir) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 90x200x46cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer uittrektafel ca. 1830 met kolompoten en driespant. In goede originele staat (zonder tussenbladen) 75xø104cm. Cond.: G
Hollands grenen boerenkabinet ca. 1830 in oude bierlak, halfronde en platte zuilen. In zeer goede originele staat 200x162x56cm.
Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G
Halve maantafel ca. 1930 in Louis Seize stijl met bandintarsia (notenhout) in zeer goede staat 71x74x37cm. Cond.: G
Vier eikenhouten bewerkte stoelen met wijnranken motief en zijde stoffering ca. 1890. Frankrijk of Zwitserland 109x43x49cm. Cond.: G
5-Delige antieke bamboe-stijl zitgroep. bestaande uit 4 stoelen en 1 bank, met rieten zittingen (1 zitting beschadigd) ca. 1920. 109x57x50cm. en 87x100x58cm. Cond.: G
Notenhout gestoken kastje met zuilen en lade ca. 1880 Frankrijk in goede originele staat 102x75x59cm. Cond.: G
Grote Hollandse Biedermeier mahoniehouten fauteuil met goede velours stoffen bekleding ca. 1890 in zeer goede originele staat 127x85x87cm. Cond.: G
Zes oude stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Philippe stijl met goede creme velours toffering en mooi snijwerk, 100x50x57cm. Cond.: G
Oude Chinese lage salontafel met intarsia (inlegwerk op blad en zijkanten) en bloemmotief, tropisch hout 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 33x99x99cm. Cond.: G
Kersenhoutenfineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U
Rietveld stijl stoel met bijbehorende tafel. Kopie van de bekende rood-blauw stoel ontworpen tussen 1918-1923. In redelijke staat, enkele lichte beschadigingen 87x92x66cm. en 46x37x39cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G
Groot antiek mahoniehout fineer op eiken rolluik schrijfbureau, ca. 1880 Louis-Philippe met 16 lades, rolluik en 2 deuren. Uitschuifbaar blad in originele ongerestaureerde staat. Met losse kroon en sn...
Oude neogothische 3-deurs eikenhouten Kredens ca. 1930 met ijzeren beslag, briefpanelen en gotisch snijwerk. 1 Paneel beschadigd 85x114x47cm. Cond.: G
Mahoniehouten bureaustoel met lederen bekleding, stijlmeubel 2e helft 20 eeuw. Geheel staand op draaipoot (5-spant) op wieltjes. Verstelbaar 107x70x62cm. Armleuning moet gelijmd worden,Cond.: G
Oude grote houten piedestal 20e eeuw in goede staat, Empire stijl 118x37x37cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer eethoek ,4 stoelen en prachtige ovaalvormige tafel met 4-spantpoot met messing. Regency stijl, kwaliteits stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 76x13x95cm. en 89x54x40cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas ca. 1920 in goede staat 74x83x45cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer secretaire met schuine klep en glasopzet ca. 1940. Onder 3 lades met daarboven schuine klep waarachter vakverdeling met 1 lade. Losse glasopzet met 2 deuren 195x73x45cm. Con...
Grote glazen salontafel 2e helft 20e eeuw. Italiaanse stijl met messing leeuwenkoppen en poten. Facetgeslepen glasplaat en spiegel onderin. In zeer goede staat 41x105x103cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Louis Quinze stijl eettafel met bloemintarsia in notenhout op het blad. Mooi snijwerk rondom met bloemenmotief (vermoedelijk Duitsland). In zeer goede staat 69xø101cm. Cond.: G
Bretonse eikenhout gestoken stoel in zeer goede originele staat 19e eeuw 121x70x75cm. Cond.: G
Engelse ronde wortelnoten fineer slaontafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 51xø104cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse 4-laden commode met origineel beslag in goede originele staat . Bovenste lade is gebogen. 97x100x47cm. Cond.: G
Vier Franse notenhouten Henry Deux stoelen ca. 1880 met goed onderhouden gobelin stoffering. Onderling verbonden poten door kruis, in zeer goede staat 99x40x49cm. Cond.: G
Franse 2-deurs broodkast 18e eeuw (inbouw geweest). In zeer goede staat met mooie patina 116x119x51cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse hangoortafel met Queen-Anne poten ca. 1900. Prachtige patina en in zeer goede originele staat 75x149x105cm. Cond.: G
Oud 3-delig neo-barok bankstel bestaand uit; 3-zitsbank en 2 royale fauteuils. Houtwerk is goed, stoffering is matig 105x220x90cm. en 105x93x90cm. Cond.: R
Duits grenen buffet ca. 1910, geloogd en in de was in zeer goede staat. Bovenstuk met 3 glazen deuren, onderstuk met 2 deuren en 3 lades 196x138x52cm. Cond.: G
Oude zeer goed onderhouden piano, gemerkt Gerhard Adam Wesel. Met kruisbesnaarde metalen klankkast ca. 1900. geen bovendemper, in zeer goede staat 135x69x162cm. Cond.: G
Oude wortelnoten fineer 1-deurs vitrine-opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x140x50cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse uittrektafel (zonder tussenblad) ca. 1880 met balluster-vormige poten (5 stuks) onderling verbonden. In goede originele staat 72x128x98cm. (2 ringen missen)Cond.: G
Eikenhouten dekenkist staand op sleevoeten met rijkgestoken front, bloemen en schubben. omgeving Nordrhein-Westfalen Duitsland, Professioneel gerestaureerd 64x59x126cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse empire commode met origineel beslag en sloten. In redelijke originele staat 91x99x50cm. Cond.: R
Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G
Mooie antieke Biedermeier mahoniehouten fauteuil met fijn gestoken rugleuning met bloemmotief. Goede velours cremekleurige stoffering in goede staat 98x70x61cm. Cond.: G
Oud Chesterfield lederen voetenbank, gemerkt Centurion Chesterfield 2e helft 20e eeuw met houten voet. Mahonie gekleurd 39x69x45cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl 6-laden commode met massief bronzen beslag. Intarsia met band en notenhout 2e helft 20e eeuw 117x48x46cm., in goede originele staat.
Twee eikenhouten gesneden jachtstoelen ca. 1880 met goede stoffering in zeer goede staat 115x47x48cm. Cond.: G
Grote ovale vergulde spiegel 19e eeuw met kroon (beschadigd) 130x78cm. Cond.: R
Hollandse mahoniehouten empire armleunstoel ca. 1820 in goede originele staat, stoffering vervuild 97x80x67cm. Cond.: G
Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen met donkergroene velours stoffering in zeer goede staat ca. 1880 99x44x44cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten hangoortafel ca. 1900 met geschulpt blad en getorste poten in goede originele staat 72x90x123cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer hangkastje ca. 1900 met 5 lades en 2 deurtjes in goede originele staat 57x40x16cm. Cond.: G
Grote mahoniehout vitrine/opzetkast 2e helft 20e eeuw in Engelse stijl. Los onderstuk met 5 lades, bovenstuk met glasdeuren en schappen in zeer goede staat 233x123x45cm. Stukje hout mist Cond.: G
Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 87x76cm. Cond.: G
Italiaanse Renaissance stijl (teakhout) wandconsole 2e helft 20e eeuw. Marmeren blad. Voet gelijmd, verder in goede staat 77x98x50cm. Cond.: G