Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G
Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G
Bijzonder 19e eeuws boekje vol met aquarellen, sepia's en tekeningen gedateerd 1840. Inhoud; 49 aquarellen, resttekeningen en studies. Het betreft een reisboekje, de werken bevatten de plaats, getitel...
Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G
Gesigneerd N. v.d. Waay (ook verso etiket N. v.d. Waay No 2.), olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 44x33cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Bosboom fecit, 19e eeuws paneel met vergulde lijst. Vermoedelijk geen originele Johannes Bosboom maar een andere goede 19e eeuwse kerkinterieur schilder, olieverf op paneel, Hollands ker...
Gesigneerd Ch. Leickert ca. 1920, olieverf op paneel, Hollandse ijspret met vele figuren (eiken paneel) 30,5x23,5cm. Cond.: G
Gerrit Hendrik Göbell (Raalte 1786 - 1833 Deventer), vergeeld en beschadigd, landschap met figuren en boerenschuur 37x28cm. Cond.: M
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G
Christus Pantokrator (Albeheerser) met evangelieboek en zegenend gebaar in zilveren rizza. Russisch icoon 2e helft 18e eeuw. 22,5x17,5cm.
Monogram A.P. (Anton Pieck?), sepia op papier, interieur met figuren. "Die hier wil borgen komt terug vandaag is 't een dag dat ik niet borgen mag" 53x40cm. Cond.: G
J.F. Hoppenbrouwers (Den Haag 1819 - 1866), aquarel op papier, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 15x20cm. Cond.: G
Johannes Elzinga ( 1893 -1969 Leeuwarden), olieverf op paneel, Eernewoude studie 24x30cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op hout, houten beschilderde sculptuur van een kat. 22x31x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (Italiaanse school?), olieverf op linnen, landschap met figuren. Naamplaat op lijst Ch. van falen 35x27cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Lip 2005), gouache op papier, dansend paar 80x107cm. Cond.: G
J. Klein ca. 1880, olieverf op linnen, Hollands winterlandschap met ijsvermaak 76x52cm. Cond.: G
Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd W. Verschuur 19e eeuw, olieverf op mahonie paneel, schimmel in de stal 28x21cm. Cond.: G
Kavel diverse kaarten (52 stuks) uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. De kaarten zijn van de steden Deventer, Hoog Blokland, Wijchen, Zoelen, Zaltbommel, Zevenaar, neede, Renkam, Twello, Valburg, ...
Zes gravures 18e eeuw, landschappen "gedruck by J.C. Visscher", getekend door Roelant Rogman, gravures op papier 22,5x12cm., 19x13cm. en 22x12cm. Cond.: R-G
Jacobsen ca. 1900, olieverf op linnen, "Doctoren imod Sin Willie Moliere" 55x68cm. Cond.: G
Gesigneerd W. Verschuur ca. 1900, olieverf op paneel, paarden in de stal (eiken paneel) 35x24cm. Cond.: G
Atlas van China 1917. "The eighteen provinces of China Proper, The four great dependencies specially prepared by Mr. Edward Stanford for the China Inland mission" 34x23,5cm. Cond.: R-G
Louis Icarth, 1888-1950 Frankrijk, Handgesigneerd, ingekleurde ets, vrouw onder appelboom, 20x28 cm. Cond.:G
Gesigneerd G.W. Opdenhof ca. 1910, olieverf op eiken paneel, schepen langs de kust 39x28cm. Cond.: G
Monogram J.H. (Franse school 1e helft 20e eeuw), olieverf op paneel, dame met bloemenkorf in achtertuin 30x41cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.
Guilliaume Corneille 1976, lithografie op papier, autoportrait au Mexican 64/100 handgesigneerd 50x66cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Haren 1991), olieverf op paneel, duinlandschap 78x58cm. Cond.: G
W.J. v. Beijnen, olieverf op linnen, havengezicht met schepen (2 plakkers) 130x50cm. Cond.: R-G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, jachtconcours 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Empire, barok), olieverf op paneel, landschap met ruine en Romeinse villa, vermoedelijk Italiaanse School 32x30cm. Cond.: R-G
Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, balletdanseres 50x60cm. Cond.: G
Jan van den Hurk ( 1917 - 2000 Tilburg), olieverf op linnen, vrachtschip op de Maas 31x25cm. Cond.: G
Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G
Johannes Wouterus van Trirum (1924 Rotterdam - ), olieverf op paneel, 3 poezen op een kleed met koper en kruik 40x30cm. Cond.: G
Wilton 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenverkoopsters 52x63cm. Cond.: G
J.van Loope, ca.1930, olieverf op paneel, Hollandse visser met pijp ,in een interieur. 80x70 cm., Cond.:G
Drie heiligen waaronder Sergius van Radonesz met Christus in de wolken. Russisch, 2e helft 19e eeuw. Beschadigd
A.Höppner, ca.1910, olieverf op paneel, vaas met rozen.78x58 cm., Cond.:G
H.X. Lager? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands landschap met wilgen 32x24cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol ( 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen 37x31cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 25x20cm. Cond.: G
G. Stevens ca. 1930 (Pseudoniem?), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 30x60cm. Cond.: G
Russisch icoon 2e helft 19e eeuw op zilver. Maria (Troosteres van de bedroeften) met allerlei lijdende en zieke mensen om zich heen. God de Vader op de wolken kijkt toe. Behoeft restauratie.
Monogram 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met prachtige 19e eeuwse lijst 50x40cm. Cond.: G
Map met diverse grafieken, etsen etc. 18e-19e-20e eeuw Cond.: R-M
Viggo Langer (Pompej 1899), olieverf op linnen, gezicht op vulkaan bij Pompeï 56x35cm. Cond.: G
Gesigneerd Emile Breton 20e eeuw, olieverf op linnen (scheur in linnen, plakker), vrouw met hoofddoek 51x61cm. Cond.: R
John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G
Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Maria met drie handen en Christuskind met twee heiligen. Bijzondere en zeldzame afbeelding geschilderd op zilver. Russische icoon omstreeks 1900
Ongesigneerd, olieverf op paneel, expressionistisch dorpsgezicht 46x60cm. Cond.: G
Negen gravures van Johannes Pieter van Wisselingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), gravure op papier, landschappen Cond.: R-G
Maria Wandscheer (Amsterdam 1856 - 1936 Ede), olieverf op paneel, blauwe vaas met bloemen 18x45,5cm. Cond.: G
Thomas Spinks (1880 - 1907 Engelse School), olieverf op linnen, "Moel Siabod foom The Moors", koeien in de Hooglanden 35,5x25cm. Cond.: G
Leonardo Pizzanelli, ca.1940, olieverf op linnen, damesportret zitten aan tafel waarop vaas met bloemen. 60x70 cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosterse vrouw met ram en schaap 50x40cm. Cond.: G
Marinus Heyl (Utrecht 1836 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met figuur op bankje 80x59cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers op het ijs (cracele) 24x20cm. Cond.: R
Gesigneerd Gabriel, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 46x38cm. Cond.: G
P. van Zijl ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met boerenhoeve 40x60cm. Cond.: G
Leon Danchin, ingekleurde ets op papier, twee jachthonden 54x42cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 29x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 35x29cm. Cond.: G
Jaap Nefkens (1926 Ede - ), aquarel op papier, Franse havenplaats 38x55cm. Cond.: G
Victor Schulte (1887 - 1972 Düsseldorf), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 70x80cm. Cond.: G
Twee grote gravures Duitsland in bladgouden Jugendstil lijst; 1x naar een schilderij van W. Menzler 1896 en 1x naar een schilderij van E. Nitscky. Gedrukt door Haenstängl 98x77cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R
J.A. Aamnes(of Hamnes?) onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x60cm. Cond.: G
C. Snijders, olieverf op linnen, dorpsgezicht met gracht 30x40cm. Cond.: G
Albrecht Dürer (1471 - 1528), omgeving van, ets op papier, heilige te paard 13x10cm. Cond.: G
G.H.B. ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 30x24cm. Cond.: G
Antieke stadskaart Oldenzaal 1626, Belegering en 't in neemen van Oldenzeel als mede 't verooveren op opspringen van 't Huys te Laach anno 1626 (Fol. 16). Gravure op papier, mooi ingelijst 36x28cm. Co...
J.H. Mensink (naar Rembrandt), olieverf op linnen, interieur met twee figuren 50x70cm. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 26x18,7cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1997 Nr. 104/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G
Guilliaume Corneille 1997 Nr. 102/250, litho op papier "Unique" 14x21cm. COnd.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijsvermaak 30x24cm. Cond.: G
2 Oosterse schilderijen op geperst papier,Gouache, met paradijs vogels en bloemen.80x55 en 82x56 cm.,Cond.:G
D.F. Eberhardt, pastel op papier, winters landschap 53x64cm. Cond.: G
Jean Julien (Franse school), olieverf op paneel, landschap met huisje en cyprussen 45x55cm. Cond.: G
Jos Vos, olieverf op linnen, de IJsselkade bij Kampen 53x36cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Baiky '28, impressionistisch berglandschap. Mooie kwaliteit 68x56cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak met molen 25x20cm. Cond.: G
Pendant F. van Osch ca. 1940, olieverf op paneel, Twee Hollandse riviergezichten 31x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met groot gezelschap 40x30cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1887 - 1965 Enschede), aquarel op papier, Twentse boer aan het werk 43x50cm. Cond.: G