Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren schip
Resultaat: 1.600 EUR

Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...

Wandelstok, ramskop
Resultaat: 700 EUR

Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U

Zilv. inktstel, 19e eeuw
Resultaat: 625 EUR

Bijzonder fraai origineel antiek inktstel met Hollands zilveren monturen en brievenweger, waarin parelrandje. Het geheel staat op zwart houten basement waaronder 4 ivoren pootjes. Zilver 835/000. Eind...

Zilveren tablet
Resultaat: 600 EUR

Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U

Grote zilveren doos
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren doos met scharnierende deksel, met rijkelijke diep uitgegraveerde fauna- en floramotieven, vermoedelijk Verre Oosten. 950 gr., 18.5 x11.5 x8.5 cm., Cond.:U

3-Delig zilv. servies
Resultaat: 380 EUR

Driedelig Hollands zilveren 835/000 theeservies met houten handgrepen en dekselknoppen.Jaarletter P: 1950, MT.:van Kempen. Totaal gewicht 834 gr. Cond.:U

12 Persoons WMF bestek
Resultaat: 220 EUR

12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...

Gouden vingerhoed
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollands gouden vingerhoed ca. 5gr. Cond.: U

Zilveren poederstrooier
Resultaat: 180 EUR

Zeer fraaie antieke zilveren poederstrooier op voet met gegraveerde randen en afschroefbare opengewerkte dop. MT: AK. ca. 111gr. H.: 12cm. Cond.: U

Hollands zilv. soeplepel
Resultaat: 175 EUR

Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U

Zilv. suikerstrooier
Resultaat: 175 EUR

Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren montuur en deksel 835/000. Groot keur MT: FL Fransiscus Jacobus de Leeuw, jaarletter P: 1874, 16xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren papegaaibeugel
Resultaat: 175 EUR

Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U

Zilveren vaashouder
Resultaat: 150 EUR

Fraaie zilveren bewerkte, van drijfwerk voorzien, vaashouder op vier poten. Afbeelding van in het water spartelende putti's 800/000 gehaltemerk: Z, belastingstempel V: Buitenlandse werken. ca. 291gr. ...

Zilveren schaal
Resultaat: 150 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

3 Zilveren belegvorkjes
Resultaat: 140 EUR

Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U

Zilv. zoutstelletje
Resultaat: 135 EUR

Stel sterling zilveren Italiaanse tafelstrooiers, zoutstrooier en pepermolen 925/000 gemaakt door Tiffany&Co, 5,5xø4cm. Cond.: G

13-Delig plated eierdopset
Resultaat: 130 EUR

Dertien delige plated eierdopset met houder en lepels ca. 1900 staand op klauwpootjes (mooie kwaliteit) bestaande uit houder met 6 eierdopjes en 6 lepels. 25x20x20cm. Cond.: G

3x Schoolbank
Resultaat: 130 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen "schoolbankjes" uit de 30-er jaren 835/000, Schoonhoven totaalgewicht ca. 60gr. Cond.: U

Fluwelen tas, zilv, beugel en ketting
Resultaat: 120 EUR

Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U

Boterstolp + onderschotel
Resultaat: 120 EUR

Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed

10-Delige gebaksstel, zilv. hengsel
Resultaat: 120 EUR

Mooi tiendelig antiek ruitgeslepen kristallen gebakstel. Hollands zilveren 835/000 hengsel aan grote schotel met parelrand afgezet. Jaarletter: Y: 1908, MT.: Beekwilder en Schreij, Amsterdam. øgrote s...

Zilveren bord, Franklin Mint
Resultaat: 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 180gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren bord, Franklin Mint
Resultaat: 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 180gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren sigarendoos
Resultaat: 120 EUR

Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U

Hollands zilv. luierschaar
Resultaat: 110 EUR

Bijzonder stuk, zilveren klemschaartje in de vorm van een ooievaar rustend op een schildpad. Aan de binnezijde bevindt zich een afbeelding van moeder met kindje. ca. 35gr. H.: 8cm. Cond.: U

7-Delig orkest
Resultaat: 110 EUR

Zeven Hollandse zilveren miniaturen: 1 kabouter en 6 muzikanten: trompetist,saxofoon,violist,gitarist,accordeonist en tubaspeler. Totaal 63 gr., cond.:U

Wijnfles onderzetter + montuur
Resultaat: 100 EUR

Zilveren opengewerkte flessenonderzetter met blauwglazen inzetbak op drie pootjes 925/000 zilvergewicht ca. 74cm. 4xø12cm. Cond.: U

3 Zilveren munten
Resultaat: 100 EUR

Drie zilveren penningen met vogelvoorstellingen; 1x Mockingbird, 1x Belted Kingfisher en 1x California Quaele 1973, totaal zilvergewicht ca. 198gr. ø5cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 100 EUR

Grote zilveren Franse taartschep met vergulde bak met acanthusmotieven op de steel L.: 30cm. Cond.: U

Kristallen coupe, zilv. voet
Resultaat: 100 EUR

Kristallen coupe, fraai geslepen met olijfmotief op Hollands zilveren voet 835/000, groot keur. MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten eind 19e eeuw. Zilveren voet met tekst Cond.: U

5 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 100 EUR

5 Antieke zilveren vingerhoeden, waarvan 4 zijn voorzien van het oude belastingstempel (invoer Buitenlandse merken). Samen 29 gr., Cond.:G

Zilveren draaiorgel
Resultaat: 95 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U

Karaf met zilv. voet, hals en ketting
Resultaat: 90 EUR

Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Engels sterling zilveren ovaal bonbonmandje 925/000, fraai ajourgezaagd, jaarletter G, Chester 1907, MT: Georg Nathan & Rieley Hayes ca. 168gr. 29x11cm. Cond.: G

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met fruitmotief op steel (o.a; ananas, pompoen, druiven etc.) 835/000 ca. 145gr. Cond.: U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U

Grote plated schaal
Resultaat: 90 EUR

Fraaie grote ovale silverplated schaal op voet met 2 handgrepen en floraal decor 47x27x18cm. Cond.: U

Zilveren fruitschep
Resultaat: 90 EUR

Mooi Hollands zilveren antieke natfruitschep met Amsterdams wapen, jaarletter G: 1908, Hollands grootkeur 835/000 ca. 46gr. 12xø6cm. Cond.: U

Zilveren strooilepel
Resultaat: 85 EUR

Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U

Zilveren wandelstok
Resultaat: 80 EUR

Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U

Wandelstok, zilver
Resultaat: 80 EUR

Wandelstok van hardhout met zilveren Jugendstil greep L.: 82cm.

2 Schildpad schilden, zilv. app.
Resultaat: 80 EUR

Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U

Geëtste kaasstolp, zilv. knop
Resultaat: 80 EUR

Antieke geëtste kaasstolp met mooie grote zilveren knop. Stolp ø 15.5 cm.. Totale hoogte 19 cm., Cond.:U

2 Rammelaars
Resultaat: 80 EUR

1x Verzilverde belletjesrammelaar en 1x zilveren beertjesrammelaar. Zilvergewicht ca. 26gr. Cond.: U

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren tasbeugeltje, filigrain bewerkt ca. 21gr. 9cm. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R

2 Miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen: Hollandse sjees met echtpaar en een zilveren hoekkast met 2 openslaande deuren. samen 51 gr., Cond.:U

4 Delen filigrain
Resultaat: 70 EUR

Vier delen antiek filigrain ca. 1900; 1x kathedraal met deurtjes (voor ikoon, licht beschadigd) 17xcm., 1x fotolijst 10,7x13cm., 1x blaker (beschadigd) 4,5x10x8cm. en 1x koets met paarden en figuren (...

Zilveren roomlepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U

Plated bestek, Gerittsen & Kempen
Resultaat: 60 EUR

Diverse delen Gerritsen en Kempen plated bestek; 6x groot mes, 6x klein mes, 6x grote lepel, 6x kleine lepel, 6x grote vork, 6x kleine vork, 1x messenslijpvijl, 1x kleine saus/juslepel en 3x diverse o...

Zilveren tasbeugeltje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U

Keltum bestek, parelrand
Resultaat: 60 EUR

Diverse delen Keltum plated bestek met parelrand; 6 lepels, 6 vorken, 6 messen, 1 soeplepel, 6 vismesjes, 6 visvorkjes, 2 botermesjes, 2 vorkjes en 1 juslepel Cond.: G

Zilveren portemonnee
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren maliënkolder beursje 835/000, jaarletter F: 1915 ca. 68gr. Beugelbreedte 9cm. Cond.: U

Zilveren beker
Resultaat: 60 EUR

Oude zilveren beker op drie pootjes met licht geschulpte rand 830/000 ca. 57gr. 9xø6cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren taartschep, vermoedelijk Frankrijk, met bewerkte steel en gegraveerde bak 835/000 ca. 60gr. L.: 25cm. Cond.: U

4 Zilveren vorken
Resultaat: 60 EUR

Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G

Zilveren sjaal-broche
Resultaat: 55 EUR

Zilveren sjaalbroche Jugendstil ca. 22gr. 7,5x4cm. Cond.: U

8x Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U

13 Kleine lepels
Resultaat: 50 EUR

Dertien zilveren zout/mosterdlepeltjes ca. 59gr. Cond.: U

Zilveren boekje, rozenkrans
Resultaat: 50 EUR

Zilveren boekje waarin zilveren rozenkrans. Boekje is aan de buitenzijde deels geëmailleerd ca. 28gr. totaal (Boekje 3,5x2,5x1cm.) Cond.: U

Zilveren portemonnee
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren kralen-tasbeugeltje 2e gehalte MT: onleesbaar, jaarletter H: 1842 10cm. Cond.: G

BIjbeltje, zilveren slot
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollandse bijbel met zilveren slot uit 1875 MT: N.99 835/000 Cond.: G

Plated bestek 6-persoons
Resultaat: 45 EUR

Zes persoons plated Keltum bestek bestaande uit; 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 6 kleinere vorken en 6 grotere vorken in cassette 27x23x61cm. Cond.:G

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke zilveren vingerhoedjes, 1x voorzien van belastingteken. samen ca. 9gr. Cond.: U

7 Zilv. lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U

Diverse delen plated
Resultaat: 40 EUR

Diverse delen plated o.a; vorkjes, asbak, sleef, sigarettenetui, vaasje, theezef en onderzetters Cond.: R-G

Verzilverd servies
Resultaat: 40 EUR

4-Delig Chippendale plated koffieservies 20e eeu in zeer goede staat 16x29x40cm. Cond.: G

2 Plated flessenhouders
Resultaat: 40 EUR

Twee plated bewerkte fleshouders met rozenmotief ca. 1930 7,7xø9,5cm. Cond.: G

Zilv. gevlochten pillendoosje
Resultaat: 40 EUR

Driekantig sterling zilveren doosje Mexico, rondom zilveren vlechtwerk ca. 37gr. 4x3cm. Cond.: U

6 Zilveren ijslepels
Resultaat: 40 EUR

Zes Sterling zilveren sorbet/ijslepels (rietje). De bewerkte bak is versierd met Oosterse ornamenten L.: 20cm. Totaalgewicht ca. 67gr. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Resultaat: 40 EUR

Zilveren beursbeugeltje met petit-point, jaarletter A: 1910, MT: H. Copier Schoonhoven. Beugelbreedte 7cm. Cond.: U

Filigrain zilv. armband + broche
Resultaat: 35 EUR

Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.

3 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...

Zilveren horlogekast
Resultaat: 35 EUR

Horloge kast ca. 29.40 gr.

BIjbeltje, zilveren slot
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie

Wandelstok, zilver
Resultaat: 30 EUR

Wandelstok met verzilverde handgreep L.: 92cm. Cond.: G

2 Lepelvaasje + zilv. lepels
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands zilveren rand 800/000 en 8 diverse zilveren lepeltjes 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 76gr. Cond.: U

12 WMF vorkjes
Resultaat: 30 EUR

Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G

5 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U

BIjbeltje, zilveren slot
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollans bijbeltje met zilveren slot uit 1882 835/000 MT: N.99 Cond.: behoeft restauratie

2 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G

Kaasschaaf, zilv. heft
Resultaat: 25 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G

Zilveren hanger met lint
Resultaat: 25 EUR

Zilveren onderscheiding aan lint 19e eeuw, gegraveerd P. Michauch F. Babich Fc Erg Lips W.25/26F 16cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Kavel zilver, bestaand uit Sterling zilveren zoutstrooier met glazen binnenwerk., Hollands zilveren gesp en Hollands zilveren kruis aan Hollands zilveren ketting Cond.: U

Theezeefje + Suikertang
Resultaat: 25 EUR

Theezeef 835/000 fa. Hooijkaas + suikerklontjestang 835/000. Totaalgewicht ca. 50gr. Cond.: U

Zilveren vorkje + roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren zuurvorkje met getorste steel en Engels zilveren roomlepel. Samen ca. 46gr. Cond.: U

4 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Vier delen (bewekt) plated 20e eeuw; 1x blaker, 1x bonbonschaal en 2x zout&peper 6-12cm. Cond.: G

Vork + Lepel
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U

Zilveren schep
Resultaat: 20 EUR

Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G

Zilveren servethanger
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren servethouder ca. 10gr. L.: 40cm. Cond.: U

Djokja zilv. hanger
Resultaat: 20 EUR

Grote Djokja zilveren hanger 10,2x6,8cm. Cond.: G