Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten beeld, putto
Resultaat: 520 EUR

Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G

2 Bronzen wandarmen, putti
Resultaat: 450 EUR

2 Zware bronzen wandlichten (2-lichts) vuurverguld in Louis Seize stijl 20e eeuw met bronzen putti's in zeer goede staat 51x26x16cm. Cond.: G

Jugendstil groen beeld
Resultaat: 360 EUR

Zeldzame jugendstil lamp, ca.1900, met groene patina, staande op marmeren sokkel (achter de naakte dame licht het op achter mat glas) In zeer goede originele staat. 41x27x16 cm.

Bronzen buste
Resultaat: 350 EUR

Antieke bronzen vrouwenbuste op marmeren sokkel, gesigneerd F. Gerth Roma (Fritz Gerth, Berlin 1845 - 1928), in zeer goede originele staat 35x19x12cm. Cond.: G

2 Bronzen vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinese bronzen siervazen met bloemen- en vogeldecor ca. 1900 in zeer goede originele staat en mooie patina 38x18xø12cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, dame ontkleed
Resultaat: 325 EUR

Bronzen figuur ca. 1910 van een naakte vrouw staand op marmeren sokkel. Gesigneerd Kneisel in zeer goede staat 30,5cm. Cond.: G

Bronzen haan
Resultaat: 325 EUR

Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G

Bronzen kop, India
Resultaat: 275 EUR

Bronzen Oosterse mannenkop, vermoedelijk India, met los bronzen uitschuifbaar achterstuk ca. 1900 of ouder 33x14x22cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 270 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw gegoten in Düsseldorf Duitsland. Gemonogrammeerd TH v.d.? in driehoek. Twee figuren met een derde figuur op schouder 26,5x14x20cm. Cond.: G

Houten Christus hoofd
Resultaat: 250 EUR

Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G

Verzilverde zwijnenkop
Resultaat: 240 EUR

Zware bronzen plated wildzwijn kop, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw en gebruikt voor decoratie van chique buffetten. Bovenin diverse openingen om bloemen of andere decoratie in te steken. In zeer goede...

Madonna met kroon
Resultaat: 225 EUR

Groot Mariabeeld ca. 1800, buste met kindje. gemaakt van hout met polychromie en origineel koperen kroon. Onderlichaam gespannen jutte op metalen frame en barok houten sokkel met opschrift "H. Maria b...

Bronzen knielende vrouw
Resultaat: 220 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 200 EUR

Twee prachtige massief bronzen kandelaars voorstellend Zeus de zeegod met twee fakkels 30-er jaren. Vermoedelijk Duitsland 39x24x19cm. Cond.: G

Bronzen tafel met dolfijn
Resultaat: 200 EUR

Zware bronzen tafel met als voet 3 middeleeuwse zeemonsters 20e eeuw. In zeer goede staat 49xø37cm. Cond.: G

Bronzen zittende dame
Resultaat: 180 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G

Quan Ying , jade
Resultaat: 180 EUR

Oude groen jade Quan Yin 20e eeuw .Staand op losse houten voet. met koperdraad ingelegd, minimale chip en stuk gelijmd, H.: 21cm. Cond.: R

Bronzen naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G

Bronzen Gier/Condor
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G

Bronzen zittende vrouw
Resultaat: 150 EUR

Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G

Art Deco beeldje
Resultaat: 150 EUR

Compositie metalen Art Deco figuur op marmeren voet en glas. Voorstellend een jongen met hengel en vis in de hand. Lichte randschade voet (chips) 40x29x11cm. Cond.: G

Bronzen zeemeermin, fontein
Resultaat: 150 EUR

Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G

Bronzen lopende man
Resultaat: 145 EUR

Moderne bronzen figuur voorstellende een wandelende man met zwart marmeren voet 21e eeuw, naar Giacomelli 38x27x12cm. Cond.: G

Bronzen liggende dame
Resultaat: 140 EUR

Bronzen dikke dame op hoog marmeren voet 21e eeuw (in de trant van Botero) 20x26x16cm. Cond.: G

Bronzen schaal, kikker
Resultaat: 140 EUR

Bronzen Jugendstil schaal staande op vier pootjes ca. 1900 met waterlelie, kikker en bloem. Tweedimensionaal opgewerkt met mooie patina in goede originele staat 5x27x23cm. Cond.: G

Bronzen havik
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G

Bronzen klok
Resultaat: 135 EUR

Bronzen figuur voorstellende een wegdruipende klok op dode boom (Dali stijl) geheel staand op marmeren voet 21e eeuw 37x25x18cm. Cond.: G

Buste Willem I, gesigneerd
Resultaat: 130 EUR

Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G

Bronzen bukkende vrouw
Resultaat: 130 EUR

Moderne bronzen figuur voorstellend een bukkende naakte dame op marmeren voet 21e eeuw 20x12x10cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 130 EUR

Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Jorg Steegmoller
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur voorstellend een saxofoonspelende elf, Jörg Steegmüller 29x15x16cm. Cond.: G

Bronzen paard
Resultaat: 125 EUR

Groot bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw 31x33x14cm. Cond.: G

Houten beeld Maria
Resultaat: 120 EUR

Vurenhouten 18e eeuw barok Mariabeeld met kindje Jezus. Wormbeval achterzijde, deel arm en stukje hand missen 47cm. Cond.: R

Bronzen schaal
Resultaat: 110 EUR

Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G

Meisje op sokkel
Resultaat: 110 EUR

Bronzen meisje op zwart marmeren sokkel, gemerkt D.H. Chiparus (naar) met gietstempel 21e eeuw 35xø10cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Twee oude bronzen figuren; 1x Antiek Chinees bronzen tijger (gesigneerd op de buik), mooi bewerkt 7x16x4cm. en 1x Gotische schenkkan in de vorm van een leeuw (leeftijd onbekend) 11x14x5cm.

Hoofd, bronzen voet
Resultaat: 100 EUR

Keramieken jongenshoofd ca. 1900 (terracotta geglazuurd) staande op goudkleurige houten voet in zeer goede originele staat 34x27x17cm.

Bronzen Chinees
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Chinees ca. 1900 staande op platte bronzen voet met daarop een schildpad 27x22x14cm. Cond.: G

Bronzen moderne buste
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen buste met zwart marmeren voet 21e eeuw (met karakteristieke kop), naar Giacomelli 35x24x12cm. Cond.: G

Wandlampje, man met pijp
Resultaat: 100 EUR

Metalen wandlamp, voorstellende een visser met vissersmuts en pijp ca. 1920. Lamp moet in de pijp. Licht gaat aan door knopje op de kin, ogen zijn van glas 22,5x17x11cm. In goede originele staat.

Beeld, voetballer
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur ca. 1930 op bruin marmeren sokkel, voorstellend een voetballer met bal, ongesigneerd 19x12x9cm. Cond.: G

Bronzen beeld, staande boedha
Resultaat: 80 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G

Corpus Christie
Resultaat: 80 EUR

Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.

Bronzen beeldje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Oosterse bronzen boedha met restvergulding 10x7x3cm. Cond.: G

Beeld, jager
Resultaat: 80 EUR

Compositie metalen jager, gemerkt Ulisse ca. 1900. Brons patina in zeer goede originele staat 51x24x12cm. Cond.: G

Marmeren katachtige ca. 1900
Resultaat: 80 EUR

Chinees marmeren figuur ca. 1900 in de vorm van een katachtige 8x10x6cm. Cond.: G

Beeldje met hoorn
Resultaat: 70 EUR

Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G

Beeld, keeper
Resultaat: 70 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1940 op marmeren sokkel, voorstellend een keeper met bal. Brons patina 25x5x13x10cm. Cond.: G

Beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot kunststoffen beeld, voorstellend een romantisch paar. Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Beeld, vrouw met vlinder
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1890 Jugendstil (Art Nouveau) "Chasse aus papillons par Barian". Waarschijnlijk mist de parasol 42cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, stier
Resultaat: 60 EUR

Bronzen stier ca. 1900 staand op bronzen voet (ongesigneerd) in zeer goede staat met mooie patina 7x13x5cm. Cond.: G

2 Bronzen beertjes
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen beren met boek 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk boekensteunen 12x11x9cm. Cond.: G

Samac beeld
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een Spaanse ruiter met paard (fijn uitgewerkt) 26x31x13cm. Cond.: G

Vishnu haan
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Vishnu 32cm. Cond.: G

Balinese dame
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Bronzen kop
Resultaat: 50 EUR

Grote Indiase bronzen kop van een vrouwelijke boedha ca. 1900 in zeer goede staat 40x20x19cm. Cond.: G

Beeld, liggende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Gipsen beschilderd figuur van een vrouw met duiven ca. 1910, "Moderna 301" 29x51x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Romulus & Remus
Resultaat: 40 EUR

Bronzen beeld van wolf met Romulus en Remus 19e eeuw, mooi bewerkt 8,5x12,5x5,5cm. Cond.: G

Heilig figuur ca. 1800
Resultaat: 40 EUR

Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 40 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 40 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Waldhoornspelende Twentenaar, 1x Kaatsende Twentenaar 13,5-14,5cm. Cond.: U

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw Thailand in goede staat 21x15x9cm. Cond.: G

Bronzen ezeltje, India
Resultaat: 40 EUR

Bronzen paardje ca. 1900 (of ouder), China of India, uitschuifbaar op bronzen voet 13x10x6cm. Cond.: G

2 Beeldjes
Resultaat: 30 EUR

Twee compositie metalen figuren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een man en vrouw staande op een leeuw 34-36cm. Cond.: G

2 Houtgesneden figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G

Houtsnijwerk, kerstkribbe
Resultaat: 20 EUR

Oud houtsnijwerk uit een stuk boomstam voorstellend Maria met kind en figuren. Vermoedelijk Duitsland 1e helft 20e eeuw 37x20x16cm. Cond.: G