Koperen 4-lichts hanglamp ca. 1900 met originele glazen kappen 55x70x65cm. Cond.: G
Zware bronzen hanglamp ca. 1930 6-lichts in barok vormgeving 71xø66cm. Cond.: G
Frans 19e eeuwse Boulle theekist met binnendeksel, origineel slot en sleutel. In goede originele ongerestaureerde staat 11x11,5x11,5cm. Cond.: G
Oude smeedijzeren hanglamp 1e helft 20e eeuw, in renaissance stijl. 114x80 cm., Cond.:G
Twee bronzen kaarskandelaars met gevijld schroefdraad (18e/19e eeuw?) 24,3x8,7x8,7cm. Cond.: G
Antieke (land)meter in mahoniehouten kist ca. 1890 "Manufactured by W.F. Stanley en Co London England". Telescope for tacheometrical reading. In zeer goede originele staat 20x39x16cm. Cond.: G
Chocoladekan (vernikkeld) met hangarnituur waarop een draak gemonteerd ca. 1880 43x21x25cm. Cond.: G
Antieke Duitse reservisten tabakspijp Franz Becker 1910. haarscheur en 2 chips onder het lint af. "Reserv. Wiegand", met extra pijpenkop. Beschadigd 73x9x7cm. Cond.: R
Twee zware gietijzeren wandlampen in goudkleur ca. 1930 (2-lichts) 27x20x19cm. Cond.: G
Oud messing 5-delig haardstel in jachtmotief. Uitgewerkt met liggende hond, geweer en jachthoorn 57x32x25cm. Cond.: G
Decoratieve grote vogelkooi gemaakt van koper en hout in antiek-look 74xø33cm. Cond.: G
Twee antieke Turkse karabijnen (Ankara) 1e helft 20e eeuw. Lichte oxidatie, verder in goede originele staat 124cm. Cond.: G
Twee wandelstokken met steekwapen in stok; 1x met ivoren grip en bamboe schede en 1x bewerkt hout met leder en metaal. Schroefbaar steekwapen is gebroken 88-93cm. Cond.: R-G
Oosters mahoniehouten kistje 20e eeuw met messing beslag rondom. Deurtje met daarachter 3 lades (Shanghai). In goede originele staat 17x12x14cm. Cond.: G
Oud Oosters sieradenkastje met koper beslagen en (jade?) plaquettes 1e helft 20e eeuw. Achter de 2 deurtjes bevinden zich 3 lades. Slotje mist 23x14x10cm. Cond.: G
Briefweegschaaltje met mahonie voet en 4 bronzen gewichten ca. 1900 in zeer goede staat 12x24x14cm. Cond.: G
Oude mandoline met inlegwerk en been ca. 1900, stukje inleg mist, gemerkt Grandiosa 63cm. Cond.: R-G
Twee oude tinnen kandelaren in Louis Seize stijl, Kamphof Zwolle 20e eeuw in goede staat 26xø12cm. Cond.: G
Gestoken barometer ca. 1900 met hinde en Hollandse schrift in goede originele staat 64x29x5cm. Cond.: G
Drie antieke wandelstokken; 1x oud Afrikaans met olifantenkop en ivoor (beschadigd), 1x stok met opschrift en gemsengewei en 1x stok met Indonesische plated handgreep 85-91cm. Cond.: G
Twee antieke wandelstokken met plated grepen; 1x Jugendstil met zweepslagmotief en 1x met eenvoudige handgreep 89-91cm. Cond.: G
Zwart Tibetaans kistje met hengsel en slot. Beschilderd leer.Gouddecor met bloemen en vogels 21e eeuw 25x30x18cm. Cond.: G
Groot blikken cacaoblik ca. 1890, gemerkt Bensdorps Cacao. Merk Amstel Amsterdam in redelijke staat. niet bedeukt, wel oxidevorming 34x21x17cm. Cond.: R
Gietijzeren bewerkte kachel ca. 1890 in zeer goede staat 74x34x34cm. Cond.: G
Wortelnoten theedoosje ca. 1920 met slot en sleutel in zeer goede staat 12x18x11cm. Cond.: G
Vier oude krissen, 2 met benen heft, vermoedelijk Marokko 20e eeuw 35-40cm. Cond.: G
Glas-in-lood plafondlamp ca. 1900 met koperen rand, 1 glaasje kapot 17xø41cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse tinnen voorwerpen; 1x drinkpul met deksel en duimrust 26x16x9cm. en 1x warmtekruik met schroefdop (bedeukt en gerepareerd) 15xø20cm. Cond.: R-G
Complete set oude bronzen sluitgewichten 20e eeuw, totaal 9 delen 10x11xø8cm. Cond.: G
Oude verrekijker en stereoscoop met diverse platen in houten doos. Verrekijker gemerkt Broco 7x50cm. 2e helft 20e eeuw. Stereoscoop ca. 1900 ongemerkt (handgreep mist) 23-32cm. Cond.: R-G
Prachtige Mont Blanc vulpen in originele verpakking in zeer goede staat 13,5cm. Cond.: G
Drie Waterman balpennen in cassette in zeer goede staat 16x6x2cm. Cond.: G
Jugendstil pen en briefopener in originele (plated) cassette ca. 1900 18,5x2x6cm. Cond.: G
Grote roodkoperen met messing melkkan ca. 1850 in zeer goede originele staat 52x35xø32cm. Cond.: G
Drie oude messing Neo-barok kaarskandelaars 20e eeuw in zeer goede staat 46x-52cm. Cond.: G