Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden horloge, gouden ketting
Resultaat: 1.400 EUR

Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...

Gouden collier
Resultaat: 1.300 EUR

Collier GG 585/000 gematteerd, ca. 70.65 gr.

Gouden armband
Resultaat: 750 EUR

Armband GG 585/000, L.19 x 1.6 cm., ca. 39.20 gr.

Div. gouden ringen
Resultaat: 600 EUR

Kavel diverse gouden ringen, ca. 34.20 gr.

Polshorloge GG
Resultaat: 450 EUR

Dames polshorloge GG 585/000 met ivoor kleurige wijzerplaat. L.17 cm. (met losse schakeltjes)Totaal gewicht incl. uurwerk, ca.26.70 gr.

Ring, 42 briljanten
Resultaat: 400 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 42 briljanten, ø 53, ca. 6.0 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 380 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Eterna, wijzerplaat is smerig, opwindknopje ontbreekt. L.19 cm., ca.24.50 gr.

Gouden slavenarmband
Resultaat: 350 EUR

Slavenarmband GG 585/000, gematteerd, ø 6.5x6 cm., ca.19.50 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 330 EUR

Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.

Brilj.saffier ring
Resultaat: 250 EUR

Ring GG/WG 585/000 bezet met briljanten 1.0 crt. W/SI-PI en 2 gefac. oranje kleurige saffieren, 0.04 crt., ø 58, 6.8 gr.

Gouden horloge
Resultaat: 250 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.

Gouden tanden
Resultaat: 250 EUR

Gouden tanden etc., ca. 18.0 gr.

Patek horloge
Resultaat: 220 EUR

Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.

Ring WG multi color
Resultaat: 220 EUR

Multi color ring WG 585/000 bezet met diverse edelstenen en diamant ca. 0.1 crt., ringkop 22x16 mm., ø 56, ca. 3.8 gr.

Robijn collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van gefac. robijn 3-7 mm., met magneet sluiting GG 375/000, L.45cm., 26.9 gr.

Apatiet ring
Resultaat: 200 EUR

Ring WG 585/000, bezet met een ovaal gefac.10x8 mm.en 2 rond gefac.ø 3,5 mm. apetieten. ø 56.5 ca. 3.9 gr.

Gouden dameshorloge
Resultaat: 190 EUR

Ovaal kroonzakhorloge, Levrette met seconden aanduiding, GG 14 karaat. ca. 42gr., 5.0x4.0 cm.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.

Gouden 5 Gulden
Resultaat: 170 EUR

Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.

Oorhangers bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Oorhangers GG 585/000 met bloedkoraal.

Opaliserende zeemossel
Resultaat: 150 EUR

Uniek opalen stuk; opaliserende zeemossel op vloeistof afkomstig uit Australië.

Vroeg herenzakhorloge
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws heren zakhorloge met opengewerkt uurwerk met snek, gemerkt Samson. Handgeschilderde Chinese voorstelling en Chinese tekens in het uurwerk. Wijzers ontbreken..

Gevlochten parelcollier
Resultaat: 125 EUR

Gevlochten parelcollier met GG 585/000 slot., L. 42 cm.

Smaragd
Resultaat: 110 EUR

Peervormige smaragd, gefac., 4.43 crt., 13.2x8.8 mm.

Sieraden set saffier
Resultaat: 110 EUR

Set zilver 925/000 bestaande uit ketting met hanger en oorstekers/hanger. Ketting L.45 cm., hanger 39x34 mm. oorstekers 33x23 mm., bezet met totaal 4.67 crt. saffieren (1x8mm.,2x5mm., 104x1.5 mm.) ca...

Diam.hanger
Resultaat: 110 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met get.diamanten ca.0.5 crt., 2.5 gr.

Hanger schuimgoud
Resultaat: 110 EUR

Antieke hanger in de vorm van een kruis met crucifix, schuimgoud. ca. 3.90 gr.L 5 cm.

Smaragd
Resultaat: 110 EUR

Gefac. smaragd, 8-hoekig, 2.88 crt., 9.3x7.7 mm.

Broche saf/parel
Resultaat: 110 EUR

Broche GG 333./000 met een gefac. saffier en 2 orient parels, L 36 mm.

25 Hangers
Resultaat: 110 EUR

Kavel van 25 diverse hangers. ca. 145 gr.

Ketting peridot/parel
Resultaat: 100 EUR

Ketting RG 333/000 met een ronde en druppelvormige gefac. peridot en 4 orient parels, 22mm., L.41 cm., 5.1 gr.

Zilveren ketting
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren chatelaine aan jasseroncollier met schuifton 835/000, MT: onduidelijk ca. 42gr. Cond.: U

Smaragd
Resultaat: 100 EUR

Smaragd 8-hoekig,gefac., 1.80 crt., 7 mm

Smaragd
Resultaat: 100 EUR

Smaragd gefac. achthoekig ca. 5.15 crt., 11.8x10 mm,

Opaal collier
Resultaat: 100 EUR

Collier van witte gefac. opaal L.48.5 cm., ø18mm., Magneet kogelsluiting zilver 925/000 verguld. ca. 211 gr. Voormalige verk.prijs € 240.- van de maker: Katja Ebstein

Smaragd collier
Resultaat: 100 EUR

Smaragd collier gefac, L.45 cm., ø 4-6 mm.

Gouden ring
Resultaat: 100 EUR

Ring GG 585/000, bezet met diamant en 3 robijntjes (ongekeurd), ø58

25 Stel oorknoppen
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 25 stel oorknoppen/stekers, ca. 100 gr.

Zakhorloge
Resultaat: 100 EUR

Apart antiek kroonzakhorloge met uurwerk aan de voorzijde en opengewerkte stopwatch aan de achterzijde ca. 1900.ø5cm. met secondenaanduiding.

25 Ringen
Resultaat: 95 EUR

Kavel van 25 diverse ringen, ca. 75 gr.

2 Spoorweghorloges
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke spoorweghorloges ca. 1900; 1x Railway Regelateur Lever, made in Italië en 1x Roskopf patent, ø5cm.

Cartier bril
Resultaat: 90 EUR

Cartier bril, gemerkt: Cartier 55-15

16 Zakhorloges
Resultaat: 90 EUR

Kavel van 16 zakhorloges niet functionerend

Australische opalen
Resultaat: 85 EUR

Diverse Australische opalen in vloeistof

Ring GG, dia/rob/saf/smar
Resultaat: 80 EUR

Ring GG585/000 bezet met 3 smaragden, 3 saffieren, 3 robijnen en 6 diamanten . ø 47

Gouden camee
Resultaat: 80 EUR

Broche/hanger GG met een camee ca. 6.6 gr., 3.5x2.5 cm.

Zilveren armband 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Brede zilveren slavenarmband 18mm. Aan de bovenzijde bewerkt en gegraveerd. Baksluiting en veiligheidsketting ca. 28gr. Cond.: U

8 Oude sieraden
Resultaat: 80 EUR

Acht oude sieraden waarbij antieke ringen en hangers

Ring/diam.
Resultaat: 80 EUR

Brede 9.1 mm.zilveren 925/000 ring bezet met met een zwarte diamantroos, 7x5mm., ø59, ca.15.3 gr.

3 Engelse zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Engelse zakhorloges; 2x plated en 1x zilver. 1x plated horloge met stopwatch.

8 Zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

Kavel van acht antieke zakhorloges, meeste zijn niet functionerend en/of beschadigd. 2x double savonet.

Lemon citrien
Resultaat: 75 EUR

Ovaal laser cut lemon citrien, 35c24 mm., 71.97 crt.

Vuuropalen
Resultaat: 70 EUR

4 Vuuropalen peervormig geslepen 3 van 9x6 mm., 1 van 14x10 mm., ssmen ca.9.8 crt.

2 Engelse zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Twee Engelse antieke zakhorloges met snek; 1x zilver, balans defect met snek, gemerkt Waltham Mass en 1x plated met snek en defect uurwerk (verder redelijke staat) beide met seconden aanduiding, een m...

Barnsteen-insekt
Resultaat: 70 EUR

Barnsteen met insekt,

Hanger apatiet
Resultaat: 70 EUR

Hanger WG 585/000 bezet met apatiet, 21x15 mm., ca. 3.1 gr.

5 Heren zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke herenzakhorloges met lopend uurwerk in redelijke staat waaronder 1x Roskopf spoorweghorloge ø4-ø5cm.

2 Engelse zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Engelse zilveren heren-zakhorloges ca. 1900; 1x The Express Lever, made in Newcastle, en 1x Record Dreadmont, ø5cm. Beide met seconden aanduiding.

Gouden ring, granaat
Resultaat: 65 EUR

Ring GG 14 krt. met gefac.granaat, ø58, ca.4.45 gr.

Zilveren ketting
Resultaat: 65 EUR

Bijzondere ketting zilver bezet met koraal, turkoois en lapis lazuli, ca. 152 gr.

2 Zakhorloges
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke kroonzakhorloges ca. 1890 met bewerkte kast en seconden aanduiding.in zeer goede staat

Collier bergkristal-onyx
Resultaat: 60 EUR

Collier van bergkristal met onyx 18x10 mm., L.42 cm., karabijn sluiting en tussen delen zilver 925/000. ca.96.6 gr.

Lemon citrien
Resultaat: 60 EUR

Ovaal gefac.lemon citrien (beh.)38.5 x 25.5 mm., 77.25 crt.

Oorhangers onyx
Resultaat: 60 EUR

Oorhangers van onyx bezet met witte topaas, 925/000 verguld deels gerodineerd, ø 32mm., ca.16 gr.

Smaragd/parel ring
Resultaat: 60 EUR

Ring RG 333/000 met een ronde gefac.smaragd en 2 orient parels, ø 56, 2.1 gr.

Collier zw.diamanten
Resultaat: 60 EUR

Collier van zwarte diamanten, ca. 8.65crt., L.50 cm.sluiting zilver 925/000, ca. 3.25 gr.

Diverse sieraden
Resultaat: 60 EUR

Kavel diverse sieraden double, broches, kettingen, armbanden, hangers, ringen etc. Ca. 100 stuks

Oorhangerss robijn-smaragd-diam.
Resultaat: 60 EUR

Oorhangers zilver 925/000 verguld, met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt.27x6mm., ca.2.45 gr.

Gouden broche
Resultaat: 51 EUR

Takbroche GG 585/000, ca. 3.05 gr.

Zilveren Engels herenhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Engels herenhorloge patent Lever met snek. Haarscheurtje in cijferplaat en seconden aanduiding. ø5cm.

Gouden ring, camee
Resultaat: 50 EUR

Ring GG 333/000 bezet met een camee,ø56,ca. 4.7gr.

2 Zilveren zakhorloges
Resultaat: 50 EUR

2 Zilveren kroonzakhorloges.allebeide met seconden aanduiding. een met een paard op de achterzijde. Bij een ontbreken de wijzers.

Diverse sieraden
Resultaat: 50 EUR

Kavel diverse sieraden, antiek en modern design. Zilver/messing/verzilverd etc.

2 Antieke herenhorloges
Resultaat: 50 EUR

Twee kroon zakhorloges ca. 1900 met bewerkte kast in zeer goede originele staat ø4,5 en ø5cm. Beide met secondenaanduiding.

Zilveren Engels herenhorloge
Resultaat: 45 EUR

Antiek zilveren herenhorloge St. Jenkins Ferndale met snek ø5cm. met secondenaanduiding.

Hanger + Horloge
Resultaat: 45 EUR

Zilveren sautoinhorloge en zilveren joodse hanger Cond.: R

Gouden ring
Resultaat: 45 EUR

Schakelring,met graveerstukje, Rolex, GG 14 krt. br. 3 mm., ø 66, ca.2.05 gr.

Ivoor ketting
Resultaat: 45 EUR

Ketting van ivoor (elfenbein) waaraan een gesneden bloemhanger , L. 40-44 cm., 11.55 gr.

2 Horloges
Resultaat: 45 EUR

Twee verpakte horloges; 1x Citizen Quartz WR50 en 1x Geneves (gemerkt) Quartz. Beide ongedragen in originele verpakking, functies niet getest

Diverse sieraden
Resultaat: 45 EUR

Kavel diverse sieraden.

Hanger maansteen
Resultaat: 45 EUR

Ketting L.45 cm. met een hanger zilver 925/000 bezet met een maansteen en witte topaas 22x18 mm., ca. 7.2 gr.

Zilveren spoorweghorloge
Resultaat: 40 EUR

Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.

30 Sieraden
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 20 sieraden, diverse hangers. Antiek, Art Deco en later

7 Oude sieraden
Resultaat: 40 EUR

Zeven oude sieraden, Art Nouveau en later. Hangers. broches en spelden

Hanger toerm./smaragd
Resultaat: 40 EUR

Hanger zilver 925/000 van toermalijn-smaragd. 28x20.5 mm., ca. 11.4 gr.Bijzonder mooie kleur.

Ring zilv.rookkwarts
Resultaat: 40 EUR

Ring zilver 925/000 met een rookkwarts, ringhoofd 14mm., ø54, ca. 5.8 gr.

Smaragd collier
Resultaat: 40 EUR

Ketting GG 303/000 waaraan een gefac. smaragd. L.45-47.5 cm. ca. 0.65 gr.

Lava collier
Resultaat: 40 EUR

Collier van lava bollen met zilveren 925/000 verg.karabijn sluiting en tussen bollen.

Oorhangers
Resultaat: 36 EUR

Oorhangers zilver 925/000 verguld, bezet met robijn,smaragd en diamant 0.04 crt., 28x6mm., ca.2.45 gr.

2 Duitse herenhorloges
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse double heren polshorloges; 1x Union met datum en seconde en 1x Pontiac Antimagentique.

Design hanger + barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Design hanger van sterling zilver met barnsteen, Denmark Bent. K. 41,5cm. Cond.: G

Set 4 parelarmbanden
Resultaat: 35 EUR

Set van 4 kweekparel armbande, 5-8.5mm., in de kleur wit,creme en roze, 19-21 cm., een armband op elastiek br.31 mm., 3 armbanden sluiting zilver 925/000. ca. 74.8 gr.

Diamant ring zilv.
Resultaat: 35 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met 0.08crt. zwarte diamanten.Decoratief. ø 53, ca. 3.8 gr.

17 Broches
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 17 broches, antiek, Art Deco en later

17 Broches/spelden
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 17 broches en/of spelden 1e helft 20e eeuw en later

Pulsar Dames en Herenhorloge
Resultaat: 35 EUR

Pulsar dames en heren polshorloge.