Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Eikenhouten nachtkastjes
Resultaat: 60 EUR

Twee eikenhouten nachtkastjes ca. 1900 met lade, deurtje en marmeren blad (bruin/wit geaderd) 82x40x40cm. Cond.: G

Eikenhouten Jugendstil tafel
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Jugendstil coulissentafel (zonder tussenblad) met snijwerk (bloemen) en onderling verbonden poten. In zeer goede originele staat 75x97x127cm. Cond.: G

Hollandse stoel, biezen zitting
Resultaat: 25 EUR

Hollandse iepenhouten stoel ca. 1900 met biezen zitting en gedraaide poten 85x43x55cm. Cond.: G

Mahoniehouten bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuws bijzettafeltje (dik fineer) ca. 1830 met etage. Lichte fineerschade 76x46x35cm. Cond.: G

Grunderzeit buffet
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenfineer Grunderzeit buffet ca. 1890 in goede originele staat met zuilen en rijk bewerkte panelen. Blad is opnieuw gefineerd 224x140x71cm. Cond.: G

Mahoniehouten Davenport bureau
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met schuine schrijfkleppen en 4 lades aan de zijkant. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 86x62x54cm. Cond.: G

Engelse Queen-Anne hangoortafel
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Engelse hangoortafel met Queen-Anne poten ca. 1900. Prachtige patina en in zeer goede originele staat 75x149x105cm. Cond.: G

Engelse Art Deco vitrine, eikenhout
Startprijs 100 EUR

Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G

Hollandse notenhouten secretaire
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten fineer schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met intasria 105x80x51cm. Cond.: U

Ovale theetafel op wieltjes
Startprijs 30 EUR

Engelse eikenhouten theetafel op wieltjes met etage ca. 1940 in zeer goede staat. Ovaalvormig 57x75x53cm. Cond.: G

Franse notenfineer commode, Louis Philippe
Startprijs 100 EUR

Prachtige Franse notenhouten fineer Louis Philippe commode met 5 lades, origineel messing beslag en sloten. Marmeren blad (gebroken wit), het meubel is in zeer goede originele staat 90x98x46cm. Cond.:...

Eikenhouten Queen-Anne tafel
Startprijs 40 EUR

Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G

Eikenhouten Art Deco commode
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Art Deco commode ca. 1930 met rood marmeren blad. Rugwand moet worden vervangen, verder in goede originele staat 91x103x49cm. Cond.: G

Ovale Biedermeier tafel
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse ovale notenhout fineer Biedermeier tafel met kolompoot ca. 1930. Blad heeft krimpnaden, verder in redelijke originele staat 69x110x76cm. Cond.: R

Grijs lederen fauteuil
Startprijs 25 EUR

Donkergrijs lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in goede staat. lichte cracele in rugleuning 92x77x100cm. Cond.: G

3-Delig bankstel, Neo-Barok
Resultaat: 110 EUR

Oud 3-delig neo-barok bankstel bestaand uit; 3-zitsbank en 2 royale fauteuils. Houtwerk is goed, stoffering is matig 105x220x90cm. en 105x93x90cm. Cond.: R

Mahonie secretaire
Startprijs 120 EUR

Secretaire, mahonie fineer, ca. 1880 Louis Philippe, met rechte klep waarachter diverse laden.Het meubel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat. (Scheur in zijkant). 155x105x45 cm.

Beschilderd kistje
Startprijs 40 EUR

Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G

Hollandse glasvitrine opzet, wortelnoten
Resultaat: 200 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl glasvitrine opzet 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag en sloten. Onder 3 lades en boven 1 deur 210x135x57cm. Cond.: G

Hoekkastje
Startprijs 120 EUR

Bovenstuk van een hoekkast, biedermeier ca. 1820, Mahonie fineer, 1 deur met glas. 123x85 cm. hoek 59 cm.

Mechels hangkastje
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws eikenhouten Mechels renaissancestijl hangkastje met schappen. Handgestoken snijwerk met koppen. In zeer goede originele staat. 80x52x23 cm., Cond.:G

Werdicke kast
Startprijs 900 EUR

Nieuwwaardig Tropisch houten Wedicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U

Werdicke kast
Resultaat: 575 EUR

Nieuwaardig Tropisch licht houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 5 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. In uitstekende staat. 205x97x50 cm., Cond.:U

Salontafel,
Startprijs 80 EUR

Glazen pyramidevormige salontafel met 2 etages. Glazen facetgeslepen platen. 34,5x100x100cm.