Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie trumeau
Startprijs 550 EUR

Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G

Hollandse eiken kast, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...

Lederen bank
Resultaat: 225 EUR

Moderne lichtbruin lederen tweezitsbank met zwarte randjes afgezet in hele goede staat 92x208x100cm. Cond.: G

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G

Mechels buffet
Resultaat: 200 EUR

Grenenhouten Mechels buffet met originele oude beschildering ca. 1880 in zeer goede originele staat 208x130x50cm. Cond.: G

Gestoken kastje
Resultaat: 375 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 met losse voet en zuilen. Rijk bestoken in goede ongerestaureerde staat 103x105x71cm. Cond.: G

Eiken theetafel
Startprijs 140 EUR

Engelse eikenhouten theetafel met lade en Queen Anne poten ca. 1900. Origineel bronzen beslag in zeer goede staat 71x52x78cm.

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. Fijn uitgewerkt met creme velours stoffering in goede staat 90x60x49cm. Cond.: G

Grunderzeit buffet
Resultaat: 270 EUR

Duits notenhout fineer Grunderzeit buffet ca. 1880 met mooi bewerkte panelen en snecken. In goede originele staat 210x134x61cm. Cond.: G

Theetafel, Japans schilderwerk
Startprijs 120 EUR

Franse etagetafel met Japans lakwerk ca. 1880 in goede originele staat. Zwart met goud/bruin en parelmoer inleg. Landschap met vogeldecor 82x60x40cm. Cond.: G

Mahonie kuifkast
Resultaat: 250 EUR

Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met lade , schappen en originele kroon ca. 1880. In zeer goede originele staat 205x111x45cm. Cond.: G

Wandelstokken rek
Resultaat: 72 EUR

Eikenhouten Mechelse wandelstokken-houder (parapluhouder) met koperen lekbak ca. 1890. Zijkanten versierd met zeemeerminnen in goede originele staat 102x49x18cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten vitrineopzet
Startprijs 200 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G

Modelcommode, beschilderd
Startprijs 50 EUR

Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G

Ronde uittrektafel
Resultaat: 185 EUR

Mahoniehout fineer uittrektafel ca. 1830 met kolompoten en driespant. In goede originele staat (zonder tussenbladen) 75xø104cm. Cond.: G

Engelse mahoniehouten kinderstoel
Resultaat: 35 EUR

Engelse licht mahoniehouten bewerkte kinderstoel ca. 1900 met gevlochten rieten zitting z.g.n. hoekstoel,Cond.: G

Eiken kist
Resultaat: 160 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G

Venetiaanse spiegel
Startprijs 80 EUR

Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G

Wortelnoten speeltafel
Startprijs 250 EUR

Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 120 EUR

Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas ca. 1920 in goede staat 74x83x45cm. Cond.: G

Engelse secretaire + glasopzet
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehout fineer secretaire met schuine klep en glasopzet ca. 1940. Onder 3 lades met daarboven schuine klep waarachter vakverdeling met 1 lade. Losse glasopzet met 2 deuren 195x73x45cm. Con...

Biedermeier bijbelstandaard
Startprijs 140 EUR

Eikenhouten Duitse bijbelstandaard Louis Philippe ca. 1880 in zeer goede staat 105x53x30cm.

Naaitafeltje
Startprijs 200 EUR

Grunderzeit notenfineer naaitafel ca. 1880, binnenwerk met intarsia. In redelijke / ongerestaureerde staat 77x49x40cm. Cond.: R

Lederen bankje
Resultaat: 250 EUR

Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.