13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Mahonie trumeau 4024
Mahonie trumeau
Startprijs 550 EUR
Hollandse eiken kast, 19e eeuw 4025
Hollandse eiken kast, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Lederen bank 4026
Lederen bank

225 EUR

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw 4027
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Mechels buffet 4028
Mechels buffet

200 EUR

Gestoken kastje 4029
Gestoken kastje

375 EUR

Eiken theetafel 4030
Eiken theetafel
Startprijs 140 EUR
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw 4031
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw

60 EUR

Grunderzeit buffet 4032
Grunderzeit buffet

270 EUR

Theetafel, Japans schilderwerk 4033
Theetafel, Japans schilderwerk
Startprijs 120 EUR
Mahonie kuifkast 4034
Mahonie kuifkast

250 EUR

Wandelstokken rek 4035
Wandelstokken rek

72 EUR

Hollandse wortelnoten vitrineopzet 4036
Hollandse wortelnoten vitrineopzet
Startprijs 200 EUR
Modelcommode, beschilderd 4037
Modelcommode, beschilderd
Startprijs 50 EUR
Ronde uittrektafel 4038
Ronde uittrektafel

185 EUR

Engelse mahoniehouten kinderstoel 4039
Engelse mahoniehouten kinderstoel

35 EUR

Eiken kist 4040
Eiken kist

160 EUR

Venetiaanse spiegel 4041
Venetiaanse spiegel
Startprijs 80 EUR
Wortelnoten speeltafel 4042
Wortelnoten speeltafel
Startprijs 250 EUR
Theekastje 4043
Theekastje

120 EUR

Engelse secretaire + glasopzet 4044
Engelse secretaire + glasopzet

120 EUR

Biedermeier bijbelstandaard 4045
Biedermeier bijbelstandaard
Startprijs 140 EUR
Naaitafeltje 4046
Naaitafeltje
Startprijs 200 EUR
Lederen bankje 4047
Lederen bankje

250 EUR