Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Munten 626
4 Munten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
1 Heller 1806 Hesse-Cassel 627
1 Heller 1806 Hesse-Cassel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
1/2 Ecu 1690 Districten Frankrijk 628
1/2 Ecu 1690 Districten Frankrijk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
1/4 Ecu 1691 Districten Frankrijk 629
1/4 Ecu 1691 Districten Frankrijk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Blanc a la Couronne 15e eeuw 630
Blanc a la Couronne 15e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Blanc a la Couronne 14e eeuw 631
Blanc a la Couronne 14e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5 Munten Districten Frankrijk 632
5 Munten Districten Frankrijk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
8 Munten Frankrijk Disctricten 633
8 Munten Frankrijk Disctricten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Munten Con. I en Con. II Oost-Rom.-Rijk 634
5 Munten Con. I en Con. II Oost-Rom.-Rijk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Shilling 1887 UK 635
Shilling 1887 UK

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Penny 1862 + Farthing 1853 UK 636
Penny 1862 + Farthing 1853 UK

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
15 Rondelles div. landen 637
15 Rondelles div. landen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Pesetas 1889 Spanje 638
2 Pesetas 1889 Spanje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Munten Spanje 1836-1866 639
2 Munten Spanje 1836-1866

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Drachme 1883 A Griekenland 640
2 Drachme 1883 A Griekenland

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Lepta 1845 Griekenland 641
5 Lepta 1845 Griekenland

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
1 Tepton 1834 Griekenland 642
1 Tepton 1834 Griekenland

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
10 centimes 1832 België 643
10 centimes 1832 België

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Munten België 644
3 Munten België

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Munten België 645
4 Munten België

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
44 Munten België 646
44 Munten België

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Diverse munten Frankrijk 647
Diverse munten Frankrijk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije 648
11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x 10 rappen Zwitserland 1918-1957 649
3x 10 rappen Zwitserland 1918-1957

Resultaat:

10 EUR